رد کردن لینک ها

خدمت های مورد نیاز

همراهان محترم سامانه هوشمند خدمات شهروندی اَمرتون

سامانه خدمات شهروندی اَمرتون حامی جوانان این کشور است و به همین دلیل اعضای آن را جوانانی پر انرژی، پویا، مستعد و حرفه‌ای تشکیل داده است . ما همیشه به دنبال افرادی شبیه به خودمان می‌گردیم تا هر روز قوی‌تر از روز قبل ادامه بدهیم.  این سامانه فعال به شما موقعیتی را می‌دهد که خود را اثبات کرده و توانایی‌هایتان را گسترش دهید.
استقبال ما از همکاری با افراد خلاق، متعهد، مسلط به تخصص خود و صد البته با اخلاق می باشد. بنابراین اگر این خصوصیات را دارید و به دنبال پیشرفت و پیوستن به اَمرتون هستید، زمان را هدر نداده و با ما تماس بگیرید.
کافیست با توجه به شاخه ای که مایل به فعالیت در آن هستید، فرم پی دی اف مورد نظر  را پر کرده و تصویر آن را به همراه رزومه خود، به آدرس ایملیی که در زیر آمده است ارسال کنید تا در صورت نیاز به نیروی انسانی در حوزه مربوطه، با شما تماس گرفته شود.
استخدام برنامه نویس(اندروید-بک اند)

استخدام طراح و گرافیست
استخدام اپراتور
استخدام بازاریاب
استخدام خدمت دهنده

به علاوه ما از سراسر ایران نیز نماینده فعال می پذیریم. چنانچه شرکت یا فردی تمایل به همکاری با سامانه هوشمند خدمات شهروندی ۳۳۱۹۳ را دارد، می تواند فرم پی دی اف زیر را پرکرده و تصویر آن را به همراه رزومه شرکت (حقوقی) یا رزومه کاری شخصی (حقیقی) به آدرس ایمیل مذکور ارسال فرماید تا در اولین فرصت پس از بررسی در صورت تایید، با ایشان تماس حاصل شود.
اعطای نمایندگی

آدرس محل فعالیت :
اصفهان- خیابان باهنر- روبروی کوچه ۳۵- پلاک ۴- ساختمان امرتون
کسب اطلاعات بیشتر:
۰۳۱۳۳۳۸۳۹۱۴

ایمیل برای ارسال رزومه:
amreton.co@gmail.com

بازگشت به بالای صفحه
Call Now Button