رد کردن لینک ها

جذب مشاور حقوقی

همراهان محترم سامانه هوشمند خدمات شهروندی ۳۳۱۹۳

در دنیای امروز همگام با پیشرفت هایی که صورت می گیرد، پیچیدگی های آن نیز افزایش یافته است. این پیچیدگی ها در امور مختلف فردی و سازمانی دیده می شود. نوع روابط انسان ها با یکدیگر، سازمان ها با یکدیگر و انسان ها با سازمان ها تغییر کرده و عوامل زیادی در آن دخالت دارند. این پیچیدگی ها به نوعی کار را سخت تر و برخی از مشکلات را پیچیده تر کرده است. بر همین مبنا نیز قوانین و مقررات پیچیده تر شده اند و استناد به آنها برای دفاع از خود به تخصص و تجربه کافی نیاز دارد. لذا با ادامه این روند نیاز بازار کار به مشاوران و متخصصان حقوقی در هر زمینه ای افزایش یافته و شرایط بهتر شغلی برای کارشناسان حقوقی متصور خواهد بود.
همچنین امروزه در خیلی از مواقع مردم عادی برای دفاع از حق خود یا پیگیری مطالبات قانونی خود از افراد، شرکت ها و یا سازمان های دولتی و حاکمیتی نیازمند دریافت مشاوره از کارشناسان و مشاوران حقوقی زبردست می باشند و بدون کمک گرفتن از آنها گاهی اوقات رسیدن به نتیجه مورد نظر غیر ممکن به نظر می رسد. لذا سامانه خدمات شهروندی امرتون ۳۳۱۹۳ در این زمینه هم همچون حوزه های دیگر به دنبال افرادی پویا ، مستعد،حرفه ای و متخصص در مشاوره و وکالت می گردد تا قوی تر از قبل به ارائه خدمت ادامه دهد. به علاوه این سامانه به شما امکان رشد و گسترش توانایی هایتان را می دهد.
استقبال ما از همکاری با افراد خلاق، متعهد، مسلط به تخصص خود و صد البته با اخلاق می باشد. بنابراین اگر این خصوصیات را دارید و به دنبال پیشرفت و پیوستن به سامانه امرتون هستید، زمان را هدر نداده و با ما تماس بگیرید.
کافیست  فرم  پی دی اف مورد نظر را پر کرده اطلاعات تحصیلی و فردی خود را به صورت دقیق و کامل با تمام جزئیات وارد کنید و تصویر آن را به همراه رزومه خود، به آدرس ایمیلی که در زیر آمده است ارسال کنید تا در صورت نیاز به نیروی انسانی در حوزه مربوطه، با شما تماس گرفته شود.
جذب مشاور حقوقی

آدرس محل فعالیت :
اصفهان- خیابان باهنر- روبروی کوچه ۳۵- پلاک ۴- ساختمان امرتون ۳۳۱۹۳

کسب اطلاعات بیشتر:
۰۳۱۳۳۳۸۳۹۱۴
ایمیل برای ارسال رزومه:
doroshke.co@gmail.com

بازگشت به بالای صفحه
Call Now Button