رد کردن لینک ها

مشاوره کیفری

شکایت کیفری چیست؟

شکایت از شخصی که مرتکب تخلفی شده و عمل او طبق قانون جرم تلقی می شود و قاضی برای آن مجازات تعیین کرده شکایت “کیفری” نامیده می‌شود. شکایت کیفری ابتدا در داسرا مطرح می‌شود، یعنی باید شکوائیه خطاب به دادستان نوشته و مشتکی‌عنه(کسی که از او شکایت دارید) را با اسم و مشخصات و آدرس معین کنید و مشروح شکایت خود را بنویسید و مدارک و مستندات خود را به شکایت پیوست کنید.
پرونده‌های مالی بسته به نوعشان اگر مستلزم مجازات زندان، سلب خدمت و انفصال باشد در حیطه‌ پروند‌ه‌های کیفری قرار می‌گیرند.
دادگاه‌‌های کیفری یکی ارگان‌های فعال زیرمجموعه قوه قضایی محسوب می‌شوند که وظایف آن‌ها رسیدگی به پرونده‌های کیفری است و از این حیث در برابر دادگاه‌های مدنی قرار می‌گیرند که به دعاوی حقوقی می‌پردازند. دادگاه کیفری به بررسی پرونده‌هایی می‌پردازد که فرد متهم طبق قوانین مجازات اسلامی، قوانین مبارزه با مواد مخدر و … مجرم شناخته شده و برای آن قرار مجازات مانند حبس، شلاق، قصاص و … تعیین شده است.

ثبت درخواست:

ثبت درخواست مشاوره تلفنی در سامانه خدمات شهروندی امرتون ۳۳۱۹۳ بسیار آسان است. کافی است با ۳۳۱۹۳ تماس بگیرید. بلافاصله پس از وارد کردن موبایل از طریق اپراتور در پنل لینکی برای شما ارسال می شود که لازم است در ابتدا مبلغ ۵۰هزار تومان اعتبار خود را افزایش دهید.پس از شارژ حساب کاربری خود ، میتوانید در همان لحظه مورد حقوقی خود را مطرح فرمایید تا به بخش مربوطه وصل شوید.

هزینه و روش پرداخت:

هزینه شارژ اولیه حساب کاربری برای خدمت مشاوره به ازای ۳۰ دقیقه مبلغ ۵۰هزار تومان می باشد. این مبلغ برای درخواست مشاوره شماست که اگر شارژی پس از تماس اول باقی ماند، از آن می توانید برای درخواست های بعدی در خدمت مشاوره یا حتی خدمت های دیگر نیز استفاده نمایید.

ثبت سفارش
بازگشت به بالای صفحه
Call Now Button