رد کردن لینک ها

مشاوره خانواده

حقوق خانواده گسترده و عمیق است. بنابراین اگر به دنبال پاسخ به مسائل حقوقی مانند طلاق،حضانت فرزند، حمایت از کودک، نفقه وحمایت همسر هستید مهم است که بدانیم نظام حقوق خانواده چگونه کار می‌کند که بهترین راه فهمیدن آن مشاوره حقوقی خانواده میباشد . بدون بهترین راهنما  برای راهنمایی شما در مورد موضوع یا شرایط خاص خودتان، مشاور می‌تواند تشخیص دهد که شما باید به کدام دادگاه مراجعه کنید، چرا که دادگاه‌های مختلف ممکن است به مسایل،  فرم‌ها و فرآیندهای مختلف رسیدگی کنند.  شما می‌توانید اطلاعات بیشتری در مورد فرایندهای دادگاه و خدمات خانواده را در ارتباط با کارشناسان ما برای کمک رایگان مستقیم در مورد سیستم دادگاه خانواده و پاسخ به سوالات شخصی خودتان پیدا کنید. این نیز راهی بسیار مفید برای پیدا کردن یک وکیل قانون خاانواده برای شناخت راه‌های ممکن برای حل مشکل شما بدون رفتن به دادگاه، و آماده شدن برای دادرسی یا محاکمه در صورت لزوم است. با تماس فوری با ما و بیان هر یک از سوالات و نگرانی‌های شما، ما با اتصال شما به بهترین و با تجربه ترین مشاوران حقوقی به  شما کمک می‌کنیم که موضوع قانون خانواده خود را بشناسید و به سمت درست هدایت شوید.
تلاش برای یافتن آرامش در زمان نیاز از وظایف مشاوره حقوقی خانواده است . هدف این است مطمئن شویم که موضوع شما با توجه و مراقبت در حال انجام است. تماس با قسمت مشاوره حقوقی خانواده ، آسان است و مشاوران ما آمادگی کامل دارند تا در همه زمینه ها به شما مشاوره ارائه دهند.

اهداف مشاوره خانواده

داشتن درک اساسی از فرآیندهای مختلف که ممکن است متحمل شوید یکی از اهداف اصلی مشاوره حقوقی خانواده است.  هدف اصلی ما کمک به غیر وکلا در زمینه قانون خانواده که به کمک نیاز دارند می‌باشد تا بهترین تصمیمات برای شما و خانواده تان را به دست آورید. و با ارائه مشاوره رایگان به شما کمک می‌کنیم تا به شما نشان دهیم که حقوق شما چیست و چگونه میتوانید به آن برسید .
فراموش نکنید. یک مشاوره رایگان و محرمانه برای شما عزیزان.

ثبت درخواست:

ثبت درخواست مشاوره تلفنی در سامانه خدمات شهروندی امرتون ۳۳۱۹۳ بسیار آسان است. کافی است با ۳۳۱۹۳ تماس بگیرید. بلافاصله پس از وارد کردن موبایل از طریق اپراتور در پنل لینکی برای شما ارسال می شود که لازم است در ابتدا مبلغ ۵۰هزار تومان اعتبار خود را افزایش دهید.پس از شارژ حساب کاربری خود ، میتوانید در همان لحظه مورد حقوقی خود را مطرح فرمایید تا به بخش مربوطه وصل شوید.

هزینه و روش پرداخت:

هزینه شارژ اولیه حساب کاربری برای خدمت مشاوره به ازای ۳۰ دقیقه مبلغ ۵۰هزار تومان می باشد. این مبلغ برای درخواست مشاوره شماست که اگر شارژی پس از تماس اول باقی ماند، از آن می توانید برای درخواست های بعدی در خدمت مشاوره یا حتی خدمت های دیگر نیز استفاده نمایید.

ثبت سفارش
بازگشت به بالای صفحه
Call Now Button