رد کردن لینک ها

کارگر ساده

امروزه به دلیل مشغله‌های زیاد و کمبود وقت بسیاری از ما ممکن است برای انجام فعالیت‌هایی مثل خرید کردن، جابه‌جایی وسایل و…، نیاز داشته باشیم تا از کمک نیروهای ماهر که در زمان کم‌تری خدمات موردنظر را به ما ارائه خواهند کرد استفاده کنیم. همچنین در بعضی مواقع حوزه خدماتی که به آن‌ها نیاز داریم گسترده‌تر و یا تخصصی‌تر از آن است که خودمان به‌تنهایی بتوانیم آن را انجام دهیم؛ مثلاً در مواقعی که برای کارهای ساختمانی به خدمات نیاز داریم می‌توانیم از کارگران ساختمانی برای مواردی مثل بنایی، حمل نخاله‌های ساختمانی و یا دیگرکارها کمک بخواهیم.

خیلی از افراد برای انتخاب کارگر، به میدان‌ها و چهارراه‌های اصلی محل تجمع کارگران مراجعه می‌کنند؛ اما می‌شود به این افراد اطمینان کرد؟ به‌هرحال چون فرد را نمی‌شناسیم، اعتماد کردن به او نیز دشوار است؛ اما اگر در کارهای خانه و یا کارهای ساختمانی به کمک شخص دیگری نیاز داشته باشیم چه باید بکنیم؟
در اینجا سامانه خدمات شهروندی ۳۳۱۹۳ با معرفی کارگران مجرب و آموزش دیده و مطمئن به شما کمک میکند تا در کوتاهترین زمان بتوانید بدون هیچ دغدغه ای کار خودتان را انجام دهید. ‌

ثبت درخواست
ثبت درخواست کارگر ساده در سامانه خدمات شهروندی ۳۳۱۹۳ بسیار آسان است. کافی است در ابتدا از طریق سایت و یا اپلیکیشن امرتون ، با وارد کردن نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود، ثبت نام کنید. سپس برای ثبت درخواست ، شما باید برخی جزییات کار را اعلام کنید و به چند سوال ساده پاسخ دهید. در نهایت نشانی محل مورد نظر را وارد کنید. پس از طی این مراحل سفارش شما در سامانه ثبت می شود. پس از آن درخواست کارگری برای متخصصین خدمات شهروندی ارسال شده و آنها با توجه به توانایی و وقتشان کار شما را پذیرش می کنند و در اسرع وقت با شما تماس حاصل می نمایند.

به علاوه شما می توانید با ۳۳۱۹۳  تماس گرفته و پس از ارائه اطلاعات کامل از شرایط خود  به اپراتورهای خدمات شهروندی، این درخواست را ثبت کرده  تا پس از مدتی متخصص مربوطه برای انجام خدمت به محل مورد نظر شما اعزام شود.

هزینه کارگر:
کارگر جابجایی درون شهری: ورودی تا ۳ ساعت اول ۳۵۰٫۰۰۰ تومان مازاد ساعتی ۱۵۰٫۰۰۰ تومان برای داخل شهر .( برای همکف به همکف)
به ازای هر طبقه اضافی ۱۰٫۰۰۰ تومان به اجرت کارگر در مبلغ ورودی اضافه می گردد.
کارگر جابجایی برون شهری( سپاهان شهر- بهارستان- شاهین شهر – دولت آباد و نجف آباد) :  با مرکز هماهنگ می شود.( مناطق خارج از محدوده تعیین شده در استان اصفهان)
توجه شود وسایلی مثل گاو صندوق، ساید بای ساید، پیانو، تردمیل و بوفه های بزرگ شیشه ای خارج از وسایل اسباب کشی محسوب می‌شوند و کارگران برای جابجایی آن هزینه اضافی دریافت می‌کنند.
گاوصندوق: جابجایی گاوصندوق به ازای هر طبقه ۲۰۰٫۰۰۰ تومان .
ساید: جابجایی سایدبای ساید به ازای هر طبقه ۱۵۰٫۰۰۰ تومان.
پیانو: جابجایی پیانو به صورت توافقی محاسبه می شود.

ثبت سفارش
بازگشت به بالای صفحه
Call Now Button