رد کردن لینک ها

امداد خودرو

همه ما می دانیم که سفر کردن با خودرو شخصی یکی از محبوب‌ترین انواع سفر است. اما باید توجه داشت که این روش یکی از پرخطرترین روش‌های سفر نیز محسوب می‌شود. زیرا سالانه افراد بسیار زیادی در جاده‌ها جان‌شان را در اثر تصادف از دست می‌دهند. ترافیک، بارش برف و باران، مسدود شدن راه و خراب شدن اتوموبیل از جمله مشکلات سفر کردن با خودرو شخصی هستند. خودرو‌های قدیمی به دلیل اینکه ساختار فنی ساده‌ای داشتند اغلب توسط رانندگانشان قابل تعمیر بودند اما خودرو‌های فعلی پیچیدگی زیادی دارند و به این سادگی نمی‌توان مشکلشان را شناسایی و رفع کرد. به همین دلیل سرویس‌هایی نظیر امداد خودرو وارد کار شده‌اند تا اتومبیل‌هایی که خراب می‌شوند را امداد دهند.

 امداد خودرو خدمات شهروندی ۳۳۱۹۳:

  • تعمیر خودروی شما
  • حمل اورژانسی ماشین
  • عیب یابی موتور خودرو
  • تنظیم باد و پنچرگیری
  • تعویض تسمه تایم یا تسمه پاره شده ماشین
  • تعویض چرخ های معیوب
  • تعویض لوازم یدکی خودرو
  • حمل خودروی تصادفی شما

ثبت درخواست
ثبت درخواست امدادخودرو در سامانه خدمات شهروندی ۳۳۱۹۳ بسیار آسان است. کافی است در ابتدا از طریق سایت و یا اپلیکیشن امرتون ، با وارد کردن نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود، ثبت نام کنید. سپس برای ثبت درخواست ، شما باید برخی جزییات کار را اعلام کنید و به چند سوال ساده پاسخ دهید. در نهایت نشانی محل مورد نظر را وارد کنید. پس از طی این مراحل سفارش شما در سامانه ثبت می شود. پس از آن درخواست امداد خودرو برای متخصصین خدمات شهروندی ارسال شده و آنها با توجه به توانایی و وقتشان کار شما را پذیرش می کنند و در اسرع وقت با شما تماس حاصل می نمایند.

به علاوه شما می توانید با ۳۳۱۹۳  تماس گرفته و پس از ارائه اطلاعات کامل از شرایط خود  به اپراتورهای خدمات شهروندی، این درخواست را ثبت کرده  تا پس از مدتی متخصص مربوطه برای انجام خدمت به منزل یا محل کار شما اعزام شود.به عبارتی امدادگران با حداکثر توان تلاش می کنند، تا جایی که شرایط محیطی و ایمنی اجازه دهد خودروی شما، در محل توقف، عیب یابی و راه اندازی شود.

هزینه و روش پرداخت:
هزینه نهایی پس از بازدید کارشناس تعیین می گردد.
شما می توانید بعد از ثبت سفارش خود و بازدید کارشناس مربوطه، به صورت آنلاین، اعتباری و یا به صورت نقدی مبلغ هزینه مربوط به انجام سرویس را پرداخت نمایید.
هزینه های عنوان شده صرفا برای اجرت انجام کار است و هزینه مواد مصرفی به صورتحساب افزوده می شود.
خواهشمند است به این نکته هم توجه داشته باشید که در صورتی که بعد از مراجعه متخصص به علت شرایط فنی یا عدم توافق قیمتی کار انجام نشود، وجهی به عنوان هزینه ایاب و ذهاب به متخصص تعلق می گیرد.

ثبت سفارش
بازگشت به بالای صفحه
Call Now Button