رد کردن لینک ها

فروش کتاب

وقتی وارد یک فروشگاه کتاب می‌شوید، حس خوبی به آدم دست می‌دهد. این ‌که کتاب را برمی‌دارید و چند برگی از آن را ورق میزنید، شوق کتاب‌خوانی در وجود انسان اوج می گیرد. در حقیقت، همین که بوی کتاب نو به مشام می‌رسد، آدم هوس کتاب می‌کند و دوست دارد  بیشتر و بیشتر کتاب بخواند. در فرصت‌های اندک میان هیاهوی روزانه، زمانی که می‌شود استراحت کوتاهی کرد، یک فنجان چای نوشید و به موسیقی دلخواه خود گوش کرد، زمانیست که می‌شود در فضای مجازی گشتی زد، اخبار روز را مرور کرد و بر روی عکس‌ها و حرف‌های دوستان نظر داد. زمانیست که می‌توان کتاب دلخواه را  سفارش داد و در فاصله‌ای کوتاه آن را تحویل گرفت.
بنابراین سامانه خدمات شهروندی کار را برای در اختیار داشتن کتاب های مورد علاقه شما ساده تر کرده است. شما میتوانید هر کتابی که  مدنظر است را فقط با دانستن اسم کتاب یا نام نویسنده یا نام ناشر، از ما بخواهید. به عبارتی پس از ثبت درخواست آنلاین فروش کتاب ، در صورت موجود بودن در کوتاهترین زمان فروشنده خدمات شهروندی، با شما تماس گرفته و با پیک رایگان کتاب را به محل ثبت شده شما می آورد.

ثبت درخواست
ثبت درخواست کتاب در سامانه خدمات شهروندی ۳۳۱۹۳ بسیار آسان است. کافی است در ابتدا از طریق سایت و یا اپلیکیشن امرتون ، با وارد کردن نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود، ثبت نام کنید. سپس برای ثبت درخواست ، شما باید برخی جزییات کار را اعلام کنید و به چند سوال ساده پاسخ دهید. در نهایت نشانی محل مورد نظر را وارد کنید. پس از طی این مراحل سفارش شما در سامانه ثبت می شود. پس از آن درخواست خرید کتاب برای فروشندگان آنلاین کتاب خدمات شهروندی ارسال شده و آنها با توجه موجود بودن کتاب مورد نظر ، درخواست شما را پذیرش می کنند و در اسرع وقت با شما تماس حاصل می نمایند.
همچنین شما می توانید از طریق تماس با شماره تلفن ۳۳۱۹۳ و هماهنگی با اپراتورهای ۲۴ ساعته خدمات شهروندی ، درخواست خود را ثبت نمایید.

هزینه و روش پرداخت:
شما می توانید بعد از ثبت سفارش خود،  به صورت اعتباری و یا به صورت نقدی(پرداخت در محل )مبلغ هزینه مربوط به خرید کتاب مدنظر خود را پرداخت نمایید.

ثبت سفارش
بازگشت به بالای صفحه
Call Now Button