رد کردن لینک ها

خدمات آزمایشگاهی در منزل

نمونه گیری در منزل روشی است جدید برای همه افرادی که می خواهند برای وقتشان برنامه ریزی بهتری نمایند. امروزه به علت تغذیه ی نامناسب افراد و عادات غلط زندگی شهری، اهمیت آزمایش و چکاب های دوره ای بسیار بالا رفته است. اما حضور در آزمایشگاه ها در عموم کلان شهر ها به علت ترافیک و صرف بیهوده وقت بسیار پرهزینه خواهد بود. همچنین حضور افراد مسن یا ناتوان در بسیاری از این مراکز آزمایشگاهی که بعضا مکان های مخصوص رفت و آمد معلولان را ندارند، سبب آن می شود که افراد شاید با وجود سختی حضور در این مراکز، آزمایش های خود را اصطلاحا پشت گوش بیندازند که این برای سلامت جامعه خطر بسیار جدی را به وجود می آورد.
سامانه هوشمند خدمات شهروندی آماده ارائه خدمات آزمایشگاه در منزل جهت رفاه و آسایش متقاضیان می باشد. خدمات آزمایشگاه در منزل، این امکان را برای شما فراهم می سازد تا در کمترین زمان ممکن به صورت ۲۴ ساعته، نمونه گیری آزمایشگاهی در منزل خودتان انجام شود.
این خدمت نوین علاوه بر کاهش وقت کشی و کاستن از سختی و ریسک تنفس هوای آلوده در سطح شهر  ( که خود برای سلامتی بسیار مضر است) می تواند به میزان قابل توجهی حتی در هزینه ها هم صرفه جویی کند! هزینه رفت و آمد برای حضور در آزمایشگاه، اتلاف وقت در صف انتظار نمونه برداری و حضور مجدد برای دریافت نتیجه آزمایش همه  و همه می تواند صرفه ی اقتصادی این خدمت را آشکار کند.

بخش های آزمایشگاه های طرف قرارداد:

 • بیوشیمی
 • هورمون
 • ایمونولوژی اختصاصی
 • هماتولوژی
 • ادرار و انگل شناسی
 • میکروب شناسی
 • آزمایشگاه پاتولوژی آناتومیکال
 • بخش IHC
 • بخش HPLC
 • بانک خون
 • ایمونوهماتولوژی

در این خصوص سامانه خدمات شهروندی ۳۳۱۹۳ این افتخار را دارد که کلیه آزمایش هایی را که در مراکز مختلف انجام می شود با حفظ کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهد.

ثبت درخواست:

ثبت درخواست نمونه گیری و آزمایش در منزل در سامانه خدمات شهروندی ۳۳۱۹۳ بسیار آسان است. کافی است در ابتدا از طریق سایت و یا اپلیکیشن امرتون، با وارد کردن نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود، ثبت نام کنید. سپس برای ثبت درخواست ، شما باید برخی جزییات کار را اعلام کنید و به چند سوال ساده پاسخ دهید. در نهایت نشانی محل مورد نظر را وارد کنید. پس از طی این مراحل سفارش شما در سامانه ثبت می شود. پس از آن درخواست آزمایش در منزل برای متخصصین خدمات شهروندی ارسال شده و آنها با توجه به توانایی و وقتشان کار شما را پذیرش می کنند و در اسرع وقت با شما تماس حاصل می نمایند.
به علاوه شما می توانید با ۳۳۱۹۳  تماس گرفته و پس از ارائه اطلاعات کامل به اپراتورهای خدمات شهروندی، این درخواست آزمایش در محل را ثبت کرده  تا پس از مدتی پزشک مربوطه برای انجام نمونه گیری به منزل یا محل کار شما اعزام شود. نمونه مورد نظر با تمهیدات لازم به یکی از آزمایشگاه های طرف قرارداد که همگی از مدرن ترین دستگاه های اتوماتیک بهره می برند، منتقل می شود و بعد از آزمایش بر روی نمونه گرفته شده ، نتایج در کوتاهترین زمان برای شما واتس آپ – ایمیل یا تلگرام می شود. همچنین امکان ارسال نتیجه آزمایش به درب منزل نیز وجود دارد. لازم به ذکر است شما نیز می توانید آزمایشگاه مدنظر را خودتان انتخاب کنید یا اینکه نمونه به صلاحدید پزشک به محل مورد نظر منتقل شود.
همچنین با تماس با ۳۳۱۹۳  و از طریق برقراری ارتباط با کارشناسان آزمایشگاه ها توسط پشتیبان های ۳۳۱۹۳ ، میتوانید هرگونه مشاوره در خصوص نتایج آزمایش را داشته باشید.

هزینه و پرداخت :

شما می توانید بعد از ثبت سفارش خود و بازدید کارشناس مربوطه، به صورت آنلاین، اعتباری و یا به صورت نقدی مبلغ هزینه مربوط به انجام سرویس را پرداخت نمایید.

ثبت سفارش
بازگشت به بالای صفحه
Call Now Button