رد کردن لینک ها

طراحی پروژه های ساختمانی

در فرآیند طراحی ساختمان، توجه به کاربری از اهمیت بالایی برخوردار است. کاربری ها معمولا مسکونی، اداری، تجاری، فرهنگی و ورزشی و … می باشند.
در طراحی ساختمان مسکونی، طراحی پلان، از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. دکوراسیون داخلی ساختمان، با توجه به نیازهای ساکنین آن طراحی می شود. معمولا طراحی پلان، با توجه به ساختمانی که طراحی می شود متفاوت است به طور مثال، طراحی ویلا با طراحی آپارتمان مسکونی کاملا متفاوت می باشد، در طراحی ساختمان ویلایی، بیشتر فضاها بصورت باز و نیمه باز طراحی می شود. امروزه توجه به نمای این گونه ساختمان ها نیز از اهمیت بالایی برخوردار است، معمولا نماها با توجه به سلیقه کارفرمایان انتخاب می شود که به سبک مدرن یا کلاسیک طراحی و اجرا می شود. باید به این امر نیز توجه کرد که طراحی دکوراسیون داخلی در طراحی ساختمان به نحوی باشد که با نمای انتخاب شده ( مدرن یا کلاسیک) از طرف کارفرما، همخوانی کامل داشته باشد.
در طراحی ساختمان اداری که معمولا دارای رفت و آمدهای زیادی هستند، طراحی پلان و وجود سیرکولاسیون مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است. معمولا ساختمان های اداری با توجه به ریز فضاهایی که مورد نیازاند، طراحی و اجرا می شوند.

خدمات  بخش طراحی:

تهیه پروپوزال
مطالعات
طراحی فاز I
فاز II معماری ، سازه ، تاسیسات برق و مکانیک
فضاهای داخلی
پوسته بیرونی روز و شب (نما )
محوطه
متره و برآورد
نقشه ازبیلت
در طراحی پروژه ها علاوه بر رعایت ضوابط ساخت و ساز شهری و الزامات عمومی ساختمان ، نقشه های معماری با حل روابط و تناسب فضایی مطلوب ارائه می شود.

خدمات بخش ساخت  :

اخذ پروانه ساخت از مراجع مربوطه
تخریب گودبرداری
اجرای اسکلت بتنی و فلزی
اجرای سفت کاری و نازک کاری ساختمان تا تکمیل و تحویل آماده ی  سکونت
در پایان ما کلید را به شما میدهیم تا بدون هیچ دغدغه ای از آنچه تحویل میگیرید استفاده نمایید و لذت ببرید. کلیه عملیات از صفر تا صد که نقطه تحویل است به عهده ماست.

خدمات بخش نظارت:

خدمات تخصصی نظارت در رشته های معماری
عمران
تاسیسات برق ومکانیک
شهرسازی و نقشه برداری
همکاران این حوزه، ارائه خدمات نظارت را فراتر از وظیفه مهندسی خود قلمداد نموده و ارائه سرویس های ویژه جهت آسایش خاطر مالکان و مجریان را جزء وظایف حرفه ای خود تلقی می کنند.

خدمات بازسازی :

بازسازی موفق می تواند محیط خسته کننده و نا خوشایند شما را به محیطی دلپذیر تبدیل کند. برای بازسازی موفق باید برنامه ریزی دقیق انجام شود در غیر این صورت بازسازی غیر اصولی و بدون برنامه علاوه بر هزینه نا متعرف نتیجه دلخواه هم نخواهد داشت که نهایتا بازسازی موفقی نخواهد بود.
گروه متخصصین بازسازی و نوسازی با بهره گیری از دانش روز جهانی پس از بررسی ساختار، مساحت، وضعیت و محیط پیرامونی ساختمان و البته با توجه به سلیقه و نیاز شما با ارائه بهترین راهکارها، شما را در جهت بهره مندی از تمامی پتانسیل و ظرفیت خانه یاری می نماید.

ثبت درخواست :

ثبت سفارش برای درخواست طراحی ساختمان در سامانه خدمات شهروندی ۳۳۱۹۳ بسیار آسان است. کافی است در ابتدا از طریق سایت و یا اپلیکیشن امرتون ، با وارد کردن نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود، ثبت نام کنید. سپس برای ثبت درخواست ، شما باید برخی جزییات کار را اعلام کنید و به چند سوال ساده پاسخ دهید. در نهایت نشانی محل مورد نظر برای حضور نجاری را وارد کنید. پس از طی این مراحل سفارش شما در سامانه ثبت می شود. پس از آن درخواست طراحی ساختمان برای خدمت دهندگان خدمات شهروندی ارسال شده و آنها با توجه به توانایی و وقتشان کار شما را پذیرش می کنند و در اسرع وقت با شما تماس حاصل می نمایند.
همچنین شما می توانید از طریق تماس با شماره تلفن ۳۳۱۹۳ و هماهنگی با اپراتورهای ۲۴ ساعته خدمات شهروندی ، درخواست خود را ثبت نمایید.

شرایط و هزینه ها :

زمان بندی اینگونه پروژه های ساختمانی با توجه به هماهنگی بین خدمت دهنده و مشتری تعیین می شود.
قیمت نهایی بر اساس خدمات مورد نیاز شما محاسبه می شود.
شما می توانید حین ثبت درخواست و یا بعد از ثبت آن به صورت آنلاین، اعتباری و یا به صورت نقدی مبلغ هزینه مربوط به انجام خدمت را پرداخت نمایید.
کلیه قیمت های اعلام شده توسط سامانه بر حسب اجرت کار بوده و هزینه جنس را شامل نمی شود.
تهیه اقلام و مصالح درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و خدمت دهنده موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.
جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط خدمت دهنده ، خدمتتان ارایه خواهد شد.

ثبت سفارش
بازگشت به بالای صفحه
Call Now Button