رد کردن لینک ها

باغبانی

امروزه با کوچک‌تر شدن فضای خانه‌ها و آپارتمان نشینی، کاشت درخت و کاشت گل روزبه‌روز کاهش یافته است. اگر در ابعاد کوچک‌تر نیز به این مسئله بپردازیم، ممکن است هرکدام از ما در آپارتمان‌مان چند گلدان زیبا داشته باشیم و تمامی این موارد باعث می‌شود که نیاز داشته باشیم از متخصصان باغبانی کمک بگیریم.اگر به دنبال هرس کردن درختان، کوددهی به گل‌ها، هرس کردن گل‌های آپارتمانی، بیل زدن باغچه و به‌طورکلی خدمات باغبانی هستید ما به شما کمک می‌کنیم تا به بهترین باغبان در محل خود دسترسی داشته باشید.
متصدیان شغل باغبانی عهده دار کارهایی از قبیل تهیه طرح جدول بندی، چمن کاری، گل کاری، درخت کاری و تزیین محوطه سبز و پرورش و تکثیر و نگهداری انواع گل ها، چمن ها، درختان پیازها و تخم گل های مصنوعی و کمیاب می باشند.

در چه مواقعی به خدمات باغبان سیار در محل نیاز داریم؟

باغبانی طیف وسیعی از خدمات را در برمی‌گیرد، از مشاوره در خصوص استفاده از خاک مناسب برای انواع درختان، زمان مناسب کاشت درخت، برداشت میوه و محصولات و هرس‌کاری درخت گرفته تا مشاوره برای تعویض گلدان و تعویض خاک باغچه در حوزه دانش باغبانی قرار می‌گیرد. در مواقع زیر می‌توانیم از یک متخصص باغبانی ماهر کمک بگیریم:

 • زمانی که برای طراحی و ساخت یک باغچه در منزل، محل کار و یا هر جای دیگر نیاز به متخصص و باغبان ماهر داریم.
 • زمانی که برای کاشت سبزیجات، گل‌های زینتی و کوددهی گل و گیاه به کمک نیاز داریم.
 • زمانی که گل‌ها باغچه و آپارتمانی در حال پژمرده شدن هستند و دلیل آن را نمی‌دانیم.
 • زمانی که درختان دچار آفت شده‌اند و به سم‌پاشی و هرس نیاز دارند.
 • زمانی که خاک باغچه مورد هجوم حشرات و آفت‌ها قرارگرفته است و به تعویض خاک باغچه نیاز داریم.
 • زمانی که گل و گیاهان بیش‌ازاندازه نامنظم شده‌اند و به هرس گل و گیاه نیاز داریم.

‌متخصصان خدمات شهروندی امرتون ۳۳۱۹۳ علاوه بر دانش فنی در حوزه باغبانی، دارای تجربه و مهارت کافی برای انجام خدمات مورد نیاز شما هستند.

خدمات باغبانی خدمات شهروندی :

 • خدمات باغبانی منازل، ادارات و فضای سبز
 • کاشت درخت، کاشت گل، کاشت بوته و زیباسازی فضای سبز
 • کوددهی و پرورش گیاهان
 • هرس گل و گیاه، تعویض گلدان
 • بیل‌زنی باغچه، پاکنی درخت و تعویض خاک باغچه
 • گل‌کاری و چمن‌کاری فضای سبز
 • هرس درخت گردو، سیب، انگور، هلو، خرمالو، انار و انواع درختان مرکبات و تزئینی

به ‌طورکلی تمامی خدمات مورد نیاز شما در خصوص باغبانی توسط متخصصان خدمات شهروندی امرتون ۳۳۱۹۳ انجام خواهد شد و هر زمان برای دلپذیر کردن محیط اطراف خود به خدمات باغبانی نیاز داشتید به متخصصان ما میتوانید اعتماد کنید.

ثبت درخواست:

ثبت درخواست باغبانی در سامانه خدمات شهروندی ۳۳۱۹۳ بسیار آسان است. کافی است در ابتدا از طریق سایت و یا اپلیکیشن امرتون ، با وارد کردن نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود، ثبت نام کنید. سپس برای ثبت درخواست ، شما باید برخی جزییات کار را اعلام کنید و به چند سوال ساده پاسخ دهید. در نهایت نشانی محل مورد نظر را وارد کنید. پس از طی این مراحل سفارش شما در سامانه ثبت می شود. پس از آن درخواست باغبانی برای متخصصین خدمات شهروندی ارسال شده و آنها با توجه به توانایی و وقتشان کار شما را پذیرش می کنند و در اسرع وقت با شما تماس حاصل می نمایند.
همچنین شما می توانید از طریق تماس با شماره تلفن ۳۳۱۹۳ و هماهنگی با اپراتورهای ۲۴ ساعته خدمات شهروندی ، درخواست خود را ثبت نمایید.

هزینه و روش پرداخت :

هزینه نهایی پس از بازدید کارشناس تعیین می گردد.
بازدید در صورت ارجاع کار به متخصصین ما رایگان می باشد.
شما می توانید بعد از ثبت سفارش خود و بازدید کارشناس مربوطه، به صورت آنلاین، اعتباری و یا به صورت نقدی مبلغ هزینه مربوط به انجام سرویس را پرداخت نمایید.
هزینه های عنوان شده صرفا برای اجرت انجام کار است و هزینه مواد مصرفی به صورتحساب افزوده می شود.

‌‌‌

ثبت سفارش
بازگشت به بالای صفحه
Call Now Button