رد کردن لینک ها

جذب نماینده فعال

همراهان محترم سامانه هوشمند خدمات شهروندی امرتون ۳۳۱۹۳

شرکت رایانه سرای هشت بهشت با بیش از ۱۹ سال سابقه حضور در حوزه آی تی و عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و اتحادیه کشوری فضای کسب و کار مجازی، از سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را در حوزه های مختلف آی تی آغاز کرده و از سال ۱۳۹۵ اقدام به تولید اپلیکیشن های کاربردی موبایل نموده و به همت و اتکای جوانان نخبه ایران اسلامی در مرکزیت استان اصفهان ، مجموعه نرم افزارهای در این حوزه را با برند دُرُشکه در حوزه حمل و نقل مسافر و کالا و همچنین در حوزه مسئولیت اجتماعی با برند خدمات شهروندی دُرُشکه تولید و به کاربران عرضه کرده است .
با استعانت از خداوند متعال و همت کلیه همکاران در شرکت ، تمامی سرورهای مورد نیاز در داخل مجموعه و سرویس ها به صورت کاملا بومی، تولید و در حال بهره برداری می باشد و با افتخار اعلام میدارد هیچگونه وابستگی خارجی در هیچ زمینه ای در تولید و ارائه خدمات به خارج از کشور، مورد تصور نمی باشد. لازم به ذکر است ، تمام خدمات با شماره ۵ رقمی ۳۳۱۹۳ نیز آماده ارائه می باشد و در چند استان در حال بهره برداری یا راه اندازی می باشد.
خدمات آنلاین شامل سوپر اپلیکشین خدمات شهروندی وتلفن گویای ۳۳۱۹۳ به شرح ذیل می باشد :

تاکسی آنلاین- پیک موتوری- وانت تلفنی- خدمات پرستاری- خدمات پزشکی- کلیدسازی- خدمات آزمایشگاهی- خدمات زیارتی و سیاحتی- تاسیسات برقی- لوله کشی- لوله بازکنی-قالیشویی- فروش کتاب- حمل اثاثیه – نظافت- باغبانی- نگهبانی- خدمات حفاظتی و دوربین های مداربسته- تعمیر کامپیوتر و نوت بوک- فروش نوت بوک- راه اندازی شبکه -خدمات توریستی- امداد خودرو – مسکن و …
این شرکت با مجوز رسمی از اتحادیه کشوری فضای کسب و کار مجازی، اقدام به اخذ نمایندگی می نماید. نماینده, قابلیت عقد قرارداد با کلیه صاحبان مشاغل خدماتی به منظور عرضه خدمات را دارا می باشد.

بنابراین چنانچه شرکت یا فردی تمایل به همکاری با این شرکت را دارد، می تواند فرم پی دی اف زیر را پرکرده و تصویر آن را به همراه رزومه شرکت (حقوقی) یا رزومه کاری شخصی (حقیقی) به آدرس ایمیل مذکور ارسال فرماید تا در اولین فرصت پس از بررسی و در صورت تایید، با ایشان تماس حاصل شود.
اعطای نمایندگی

آدرس محل فعالیت :
اصفهان- خیابان باهنر- روبروی کوچه ۳۵- پلاک ۴- ساختمان امرتون ۳۳۱۹۳
کسب اطلاعات بیشتر:
۰۳۱۳۳۳۸۳۹۱۴

ایمیل برای ارسال رزومه:
doroshke.co@gmail.com

بازگشت به بالای صفحه
Call Now Button