رد کردن لینک ها

نرم افزار

سامانه هوشمند خدمات شهروندی امرتون در زمانی که شما دچار مشکل و سردرگمی در نصب نرم افزار یا مشکلات دیگر کامپیوتر خود شدید یا به طور ناگهانی ایرادی در سیستم شما ایجاد شده است، می تواند با استفاده از دانش و تجربه متخصصین و مهندسین کامپیوترش، خدمت رسانی در این زمینه را به شما مشتریان با مناسب ترین هزینه و کمترین زمان ارائه دهد.

خمات نرم افزاری امرتون

عیب یابی، تعمیرات تخصصی و رفع کلیه اشکالات نرم افزاری سیستم های کامپیوتری
بالابردن سرعت سیستم
نصب کلیه ویندوزها و درایورهای لازم
بازیابی اطلاعات از دست رفته (DATA Recovery)
ارائه و نصب نرم افزارهای تخصصی، مهندسی، بازی و برنامه‌های متنوع
همچنین نگهداری و پشتیبانی نرم افزاری از سیستمهای کامپیوتری و سایت مدارس، سازمانها و کلیه مراکز دولتی و خصوصی با عقد قرارداد سالیانه اعلام می دارد.

ثبت درخواست:

ثبت درخواست خدمات کامپیوتری در زمینه نرم افزار در سامانه خدمات شهروندی ۳۳۱۹۳ بسیار آسان است. کافی است در ابتدا از طریق سایت و یا اپلیکیشن امرتون ، با وارد کردن نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود، ثبت نام کنید. سپس برای ثبت درخواست ، شما باید برخی جزییات کار را اعلام کنید و به چند سوال ساده پاسخ دهید. در نهایت نشانی محل مورد نظر را وارد کنید. پس از طی این مراحل سفارش شما در سامانه ثبت می شود. پس از آن درخواست تعمیرات خدمات کامپیوتری برای مهندسین و متخصصین خدمات شهروندی ارسال شده و آنها با توجه به توانایی و وقتشان کار شما را پذیرش می کنند و در اسرع وقت با شما تماس حاصل می نمایند.
همچنین شما می توانید از طریق تماس با شماره تلفن ۳۳۱۹۳ و هماهنگی با اپراتورهای ۲۴ ساعته خدمات شهروندی ، درخواست خود را ثبت نمایید.

هزینه و روش پرداخت :

هزینه نهایی پس از بازدید کارشناس تعیین می گردد.
بازدید در صورت ارجاع کار به متخصصین ما رایگان می باشد.
شما می توانید بعد از ثبت سفارش خود و بازدید کارشناس مربوطه، به صورت آنلاین، اعتباری و یا به صورت نقدی مبلغ هزینه مربوط به انجام سرویس را پرداخت نمایید.
هزینه های عنوان شده صرفا برای اجرت انجام کار است و هزینه موارد دیگر جداگانه  به صورتحساب افزوده می شود.

ثبت سفارش
بازگشت به بالای صفحه
Call Now Button