رد کردن لینک ها

موبایل

سامانه هوشمند خدمات شهروندی امرتون در زمانی که شما نیاز به پشتیبانی برای حل مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری موبایل خود داشتید یا تصمیم به خرید و یا تعویض گوشی همراه خود گرفتید، می تواند بهترین همیار شما باشد. سامانه امرتون انواع گوشی های موبایل را با قیمت مناسب و با طرح های پرداختی مختلف به مشتریانش ارائه می دهد. بنابراین شما می توانید با استفاده از دانش و تجربه متخصصین خدمات شهروندی ، از تمامی خدمات سامانه امرتون به صورت آنلاین و با صرف هزینه مناسب بهره مند گردید.

خدمات موبایل امرتون

فروش انواع گوشی های موبایل
پشتیبانی برای تعویض قطعات موبایل
نصب انواع اپلیکیشن ها بر روی موبایل
عیب یابی و برطرف کردن ایرادات انواع گوشی های موبایل

ثبت درخواست:

ثبت درخواست گوشی همراه در سامانه خدمات شهروندی ۳۳۱۹۳ بسیار آسان است. کافی است در ابتدا از طریق سایت و یا اپلیکیشن امرتون ، با وارد کردن نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود، ثبت نام کنید. سپس برای ثبت درخواست ، شما باید برخی جزییات کار را اعلام کنید و به چند سوال ساده پاسخ دهید. در نهایت نشانی محل مورد نظر را وارد کنید. پس از طی این مراحل سفارش شما در سامانه ثبت می شود. پس از آن درخواست تعمیرات موبایلی برای  متخصصین خدمات شهروندی ارسال شده و آنها با توجه به توانایی و وقتشان کار شما را پذیرش می کنند و در اسرع وقت با شما تماس حاصل می نمایند.
همچنین شما می توانید از طریق تماس با شماره تلفن ۳۳۱۹۳ و هماهنگی با اپراتورهای ۲۴ ساعته خدمات شهروندی ، درخواست خود را ثبت نمایید.

هزینه و روش پرداخت:

هزینه نهایی پس از بازدید کارشناس تعیین می گردد.
بازدید در صورت ارجاع کار به متخصصین ما رایگان می باشد.
شما می توانید بعد از ثبت سفارش خود و بازدید کارشناس مربوطه، به صورت آنلاین، اعتباری و یا به صورت نقدی مبلغ هزینه مربوط به انجام سرویس را پرداخت نمایید.
هزینه های عنوان شده صرفا برای اجرت انجام کار است و هزینه قطعات مصرفی به صورتحساب افزوده می شود.

ثبت سفارش
بازگشت به بالای صفحه
Call Now Button