رد کردن لینک ها

شبکه

سامانه هوشمند خدمات شهروندیامرتون در زمانی که شما دچار مشکل در اتصالات شبکه ای سیستم خود شدید یا تصمیم به شبکه کردن چند سیستم در منزل، محل کار و سازمان های خود داشته باشید، می تواند بهترین همیار شما باشد. حتی اگر به طور ناگهانی ایرادی در سیستم شبکه ای شما ایجاد شده است، می تواند با استفاده از دانش و تجربه متخصصین و مهندسین کامپیوترش، خدمت رسانی در این زمینه را به شما مشتریان با مناسب ترین هزینه و کمترین زمان ارائه دهد.

خدمات شبکه امرتون :

بررسی ساختار کلی شبکه های کامپیوتری و رفع ایرادات سخت افزاری و نرم افزاری موجود
نصب و پیکربندی سوییچ ها و زیر ساخت های شبکه های کامپیوتری
نصب و راه اندازی انواع سرورها
نصب و راه اندازی ویندوز سرور
مشاوره، نصب و راه اندازی voip
مجازی سازی سرورها virtualization
نصب و راه اندازی تجهیزات وایرلس
مدیریت، نظارت و گزارش گیری از امنیت شبکه
پایداری زیرساخت ها و سرویس ها
ارتقای شبکه
رفع مشکلاتی نظیر کندی و قطعی شبکه های کامپیوتری
نصب و راه اندازی سامانه های بک آپ گیری از اطلاعات شرکت ها با توجه به نوع دیتا و نیازهای شرکت
همچنین نگهداری و پشتیبانی سخت افزاری از سیستمهای کامپیوتری و سایت مدارس، سازمانها و کلیه مراکز دولتی و خصوصی با عقد قرارداد سالیانه اعلام می دارد.

ثبت درخواست:

ثبت درخواست خدمات کامپیوتری در زمینه شبکه در سامانه خدمات شهروندی ۳۳۱۹۳ بسیار آسان است. کافی است در ابتدا از طریق سایت و یا اپلیکیشن امرتون، با وارد کردن نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود، ثبت نام کنید. سپس برای ثبت درخواست ، شما باید برخی جزییات کار را اعلام کنید و به چند سوال ساده پاسخ دهید. در نهایت نشانی محل مورد نظر را وارد کنید. پس از طی این مراحل سفارش شما در سامانه ثبت می شود. پس از آن درخواست تعمیرات خدمات کامپیوتری برای مهندسین و متخصصین خدمات شهروندی ارسال شده و آنها با توجه به توانایی و وقتشان کار شما را پذیرش می کنند و در اسرع وقت با شما تماس حاصل می نمایند.
همچنین شما می توانید از طریق تماس با شماره تلفن ۳۳۱۹۳ و هماهنگی با اپراتورهای ۲۴ ساعته خدمات شهروندی ، درخواست خود را ثبت نمایید.

هزینه و روش پرداخت:

هزینه نهایی پس از بازدید کارشناس تعیین می گردد.
بازدید در صورت ارجاع کار به متخصصین ما رایگان می باشد.
شما می توانید بعد از ثبت سفارش خود و بازدید کارشناس مربوطه، به صورت آنلاین، اعتباری و یا به صورت نقدی مبلغ هزینه مربوط به انجام سرویس را پرداخت نمایید.
هزینه های عنوان شده صرفا برای اجرت انجام کار است و هزینه قطعات مصرفی به صورتحساب افزوده می شود.

ثبت سفارش
بازگشت به بالای صفحه
Call Now Button