رد کردن لینک ها

فر و اجاق گاز

 زمانی که اجاق‌گاز شما دچار مشکل شده  و یا زمانی که وسیله گران­قیمتی مثل اجاق‌گاز و یا فر گاز دیگر کار نمی‌کند و نیاز به تعمیر دارد، سامانه هوشمند خدمات شهروندی امرتون می توانید بهترین تعمیرکاران متخصص را به شما معرفی کن تا با خیالی آسوده و مطمئن حل مشکل خود را به ما بسپارید.

خدمات امرتون در زمینه اجاق گاز و فرگاز:

درزمینه نصب و تعمیر اجاق­ گاز و فر گازی، موارد زیادی وجود دارد که شاید شما قادر به پیدا کردن تمام آن‌ها در یک مرکز تعمیراتی نباشید. به­ طور مثال، تنوعی که درزمینه برندهای اجاق­گاز و فر گازی وجود دارد بسیار است و هیچ‌گاه یک تعمیرکار نمی‌تواند به‌تمامی آن‌ها مسلط باشد. به همین منظور تعدد تعمیرکاران ماهر در همه زمینه‌ها، ازجمله خدماتی ا­ست که با سامانه هوشمند خدمات شهروندی امرتون می توانید داشته باشید.مانند:

  • نصب و تعمیر اجاق گاز رومیزی، صفحه‌ای، لمسی و زمینی
  • تعمیر اجاق گاز فردار و بدون فر
  • تعمیر و تعویض چینی فندک، کلید فندک، ترانس، بوبین، ترموکوپل اجاق گاز
  • تعویض ولوم، سرشعله، فنجونی و شیشه اجاق گاز
  • تعمیر فر گاز اجاقی، دیواری، ریلی، پیتزا پز، صنعتی
  • تعمیر انواع برندهای گاز و فر پادیسان، سینجر، اسنوا، پیلوت، اخوان و تمامی خدمات مربوط به سرویس و تعمیر اجاق گازهای ایرانی و خارجی
  • عیب یابی و رفع عیب برای زمانیکه فندک روشن نمی شود.
  • رفع عیب برای زمانیکه شعله ها بد می سوزند و بوی بد تولید می کنند.
  • بررسی دمای صحیح فر برای گرم کردن

ثبت درخواست:

ثبت سفارش برای درخواست تعمیر یا نصب فر و اجاق گاز در سامانه خدمات شهروندی ۳۳۱۹۳ بسیار آسان است. کافی است در ابتدا از طریق سایت و یا اپلیکیشن امرتون، با وارد کردن نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود، ثبت نام کنید. سپس برای ثبت درخواست ، شما باید برخی جزییات کار را اعلام کنید و به چند سوال ساده پاسخ دهید. در نهایت نشانی محل مورد نظر برای حضور تعمیرکار را وارد کنید. پس از طی این مراحل سفارش شما در سامانه ثبت می شود. پس از آن درخواست تعمیرات و تاسیسات برای خدمت دهندگان امرتون ارسال شده و آنها با توجه به توانایی و وقتشان کار شما را پذیرش می کنند و در اسرع وقت با شما تماس حاصل می نمایند.
همچنین شما می توانید از طریق تماس با شماره تلفن ۳۳۱۹۳ و هماهنگی با اپراتورهای ۲۴ ساعته خدمات شهروندی ، درخواست خود را ثبت نمایید.

شرایط و هزینه ها:

خدمت دهنده موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.
زمان هماهنگی برای درخواست تعمیرات حداقل ۳ ساعت قبل از ثبت درخواست می باشد.
خدمت دهنده می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر وسیله گازسوز نماید.
نصب و سرویس لوازم گازسوز را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند ، انجام می دهیم.
خارج نمودن اجزاء وسیله گازسوز توسط خدمت دهنده تنها در صورت اخذ مجوز از مشتری امکانپذیر می باشد.
قیمت محاسبه شده تقریبی می باشد و ممکن است پس از بازدید متخصص کمی تغییر کند.
شما می توانید حین ثبت درخواست و یا بعد از ثبت آن به صورت آنلاین، اعتباری و یا به صورت نقدی مبلغ هزینه مربوط به انجام خدمت را پرداخت نمایید.
تهیه اقلام و مصالح درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و خدمت دهنده موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

ثبت سفارش
بازگشت به بالای صفحه
Call Now Button