رد کردن لینک ها

جوشکاری

انجام کلیه امور مربوط به جوشکاری از ساخت سازه های آهنی که به دانش محاسبات دقیق نیازمند است گرفته تا جوشکاری های ساده توسط نیروهای زبده وکارآزموده سامانه هوشمند خدمات شهروندی امرتون ۳۳۱۹۳ انجام میگیرد. در صورت نیاز فقط کافیست درخواست خود را از طریق تماس با ۳۳۱۹۳ یا از طریق اپلیکیشن در سامانه هوشمند خدمات شهروندی ثبت کنید تا حرفه ای ترین افراد در کوتاه ترین زمان ممکن درب منزل شما باشند.
خدماتی از قبیل  ساخت و نصب حفاظ درب و پنجره آهنی ، نصب انواع نرده ، انواع پایه برای کولر و سایر وسایل ، تعمیرات درب های فلزی نظیر جوشکاری درب پارکینگ ، ساخت وتعمیر درب های آکاردئونی و درب فلزی حیاط توسط جوشکار سیار انجام می گیرد. جوشکار سیار به فردی گفته می شود که دارای مدرک فنی حرفه ای یا پروانه کسب در این شاخه می باشد، به تمامی امور ذکر شده واقف است وبا تجربه و مهارت کامل آماده انجام تمامی امور درب منزل می باشد.

ثبت درخواست:

ثبت سفارش برای درخواست جوشکاری در سامانه خدمات شهروندی ۳۳۱۹۳ بسیار آسان است. کافی است در ابتدا از طریق سایت و یا اپلیکیشن امرتون ، با وارد کردن نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود، ثبت نام کنید. سپس برای ثبت درخواست ، شما باید برخی جزییات کار را اعلام کنید و به چند سوال ساده پاسخ دهید. در نهایت نشانی محل مورد نظر برای حضور جوشکار را وارد کنید. پس از طی این مراحل سفارش شما در سامانه ثبت می شود. پس از آن درخواست جوشکاری برای خدمت دهندگان امرتون ارسال شده و آنها با توجه به توانایی و وقتشان کار شما را پذیرش می کنند و در اسرع وقت با شما تماس حاصل می نمایند.
همچنین شما می توانید از طریق تماس با شماره تلفن ۳۳۱۹۳ و هماهنگی با اپراتورهای ۲۴ ساعته خدمات شهروندی ، درخواست خود را ثبت نمایید.

شرایط و هزینه ها :

زمان هماهنگی برای درخواست جوشکاری از چند روز قبل از موعد مورد نظر مشتری است.
قیمت نهایی بر اساس خدمات مورد نیاز شما محاسبه و در انتها نمایش داده می شود.
شما می توانید حین ثبت درخواست و یا بعد از ثبت آن به صورت آنلاین، اعتباری و یا به صورت نقدی مبلغ هزینه مربوط به انجام خدمت را پرداخت نمایید.
کلیه قیمت های اعلام شده توسط سامانه بر حسب اجرت کار بوده و هزینه جنس را شامل نمی شود.
تهیه اقلام و مصالح درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و خدمت دهنده موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

ثبت سفارش
بازگشت به بالای صفحه
Call Now Button