رد کردن لینک ها

یخچال و فریزر

یخچال و فریزر از آن دست لوازم آشپزخانه هستند که در زندگی مدرن امروزی سرکردن بدون آن‌ها ناممکن به نظر می‌رسد. درواقع سلامت خوراکی‌ها و درنتیجه سلامت و تندرستی اعضای خانواده با سالم بودن یخچال و فریزر مرتبط است؛ برای همین زندگی کردن بدون فریزر و یخچال برای ما امکان‌پذیر نیست.
یخچال‌ها و فریزرها به دلایل مختلف با مشکلات مواجه می‌شوند ولی هر بار که با خرابی آن‌ها روبرو می‌شویم، نمی‌توان به دنبال خرید یخچال جدید رفت بلکه به ‌راحتی می‌توان آن را تعمیر کرد؛ اما وقتی یخچال خراب می‌شود چه باید کرد؟ برای تعمیر یخچال از چه کسی کمک بگیریم؟
یخچال‌ها به‌صورت کلی با مشکلاتی مانند برفک‌زدن، خنک‌نکردن، خالی شدن گاز و مشکلات دیگر روبه‌رو می‌شوند که توجه نکردن به آن‌ها می‌تواند به مواد غذایی داخل یخچال آسیب برساند و سلامت اعضای خانواده را به خطر بیندازد. به همین دلیل بهتر است تعمیر و سرویس یخچال‌ها به‌صورت اورژانسی و با سرعت بیشتری انجام شود؛ بنابراین هرگاه احساس کردید که یخچال سرد نمی‌کند، سروصدای بیش‌ازحد دارد و یا با مشکل و خرابی مواجه شده، بهتر است در اولین فرصت به فکر تعمیر آن باشید.
اگرشما هم برای تعمیر یخچال به دنبال تعمیرکار منصف یخچال هستید، سامانه هوشمند خدمات شهروندی امرتون  به شما کمک می‌کند تا به بهترین متخصص و سرویسکار یخچال دسترسی داشته باشید.

خدمات امرتون در تعمیر یخچال و فریزر عبارتند از:

 • تعمیر یخچال‌ و فریزرهای ایرانی و خارجی
 • تعمیر یخچال سایدبای‌ساید خارجی و ایرانی
 • تعمیر یخچال فروشگاهی و یخچال صندوقی
 • تعمیر یخ‌ساز و آب‌سردکن
 • تعمیر موتور یخچال و فریزر
 • تعویض و تعمیر قطعات یخچال مانند ترموستات، کمپرسور، فیلتر و دیگر قطعات
 • تعویض و تعمیر برد یخچال و فریزر
 • رفع نشتی گاز و شارژ گاز یخچال و فریزر
 • تعویض لاستیک در یخچال و رگلاژ در
 • برطرف کردن مشکلاتی همچون آبریزی یخچال و برفک زدن فریزر
 • و دیگر مشکلات مربوط به انواع یخچال‌ها

ثبت درخواست:

ثبت سفارش برای درخواست تعمیر یا نصب یخچال و فریزر در سامانه خدمات شهروندی ۳۳۱۹۳ بسیار آسان است. کافی است در ابتدا از طریق سایت و یا اپلیکیشن امرتون ، با وارد کردن نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود، ثبت نام کنید. سپس برای ثبت درخواست ، شما باید برخی جزییات کار را اعلام کنید و به چند سوال ساده پاسخ دهید. در نهایت نشانی محل مورد نظر برای حضور تعمیرکار را وارد کنید. پس از طی این مراحل سفارش شما در سامانه ثبت می شود. پس از آن درخواست تعمیر یخچال و فریزر برای خدمت دهندگان خدمات شهروندی  ارسال شده و آنها با توجه به توانایی و وقتشان کار شما را پذیرش می کنند و در اسرع وقت با شما تماس حاصل می نمایند.
همچنین شما می توانید از طریق تماس با شماره تلفن ۳۳۱۹۳ و هماهنگی با اپراتورهای ۲۴ ساعته خدمات شهروندی ، درخواست خود را ثبت نمایید.

شرایط و هزینه ها:

خدمت دهنده موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.
زمان هماهنگی برای درخواست تعمیرات حداقل ۳ ساعت قبل از ثبت درخواست می باشد.
خدمت دهنده می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر یخچال و فریزر نماید.
نصب و سرویس این سیستم ها را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند ، انجام می دهیم.
خارج نمودن اجزاء یخچال و فریزر توسط خدمت دهنده تنها در صورت اخذ مجوز از مشتری امکانپذیر می باشد.
قیمت محاسبه شده تقریبی می باشد و ممکن است پس از بازدید متخصص کمی تغییر کند.
شما می توانید حین ثبت درخواست و یا بعد از ثبت آن به صورت آنلاین، اعتباری و یا به صورت نقدی مبلغ هزینه مربوط به انجام خدمت را پرداخت نمایید.
کلیه قیمت های اعلام شده بر حسب اجرت کار بوده و هزینه جنس را شامل نمی شود.
تهیه اقلام و مصالح درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و خدمت دهنده موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

ثبت سفارش
بازگشت به بالای صفحه
Call Now Button