رد کردن لینک ها

تزریقات و پانسمان

تزریقات و پانسمان:

خدمات تزریقات و پانسمان در منزل از طریق سامانه خدمات شهروندی امرتون در دسترس می باشد. شما می توانید با شماره گیری ۳۳۱۹۳ یا از طریق اپلیکیشن درخواست خود را ثبت کنید.
بیماران برای انجام تزریقات یا تعویض یک پانسمان ساده بهتر است به مراکز درمانی مراجعه نمایند .با این وجود سامانه خدمات شهروندی امرتون در حال حاضر با بهره مندی از پرسنل تحصیل کرده در رشته های مختلف پزشکی قادر خواهد بود برخی از درمان ها و اقدامات سرپایی را تحت نظر پزشکان در منزل ارائه نماید.

مواردی از خدمات تزریقات و پانسمان در منزل امرتون:

تزریق سرم در منزل
تزریق آمپول های وریدی و عضلانی در منزل
تجدید و تعویض پانسمان زخم یا محل جراحی در منزل
پانسمان زخم بستر، زخم دیابتی و زخم های  مزمن در منزل

ثبت درخواست:

ثبت سفارش برای درخواست تزریقات و پانسمان در سامانه خدمات شهروندی ۳۳۱۹۳ بسیار آسان است. کافی است در ابتدا از طریق سایت و یا اپلیکیشن امرتون، با وارد کردن نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود، ثبت نام کنید. سپس برای ثبت درخواست ، شما باید برخی جزییات کار را اعلام کنید و به چند سوال ساده پاسخ دهید. در نهایت نشانی محل مورد نظر برای حضور نیروی پرستار را وارد کنید. پس از طی این مراحل سفارش شما در سامانه ثبت می شود. پس از آن درخواست تزریقات برای خدمت دهندگان امرتون ارسال شده و آنها با توجه به توانایی و وقتشان کار شما را پذیرش می کنند و در اسرع وقت با شما تماس حاصل می نمایند.
همچنین شما می توانید از طریق تماس با شماره تلفن ۳۳۱۹۳ و هماهنگی با اپراتورهای ۲۴ ساعته خدمات شهروندی ، درخواست خود را ثبت نمایید.

شرایط و هزینه ها :

حداقل ۳ ساعت قبل از زمان درخواست سفارش دهید.
هزینه‌ی نیروی پرستاری اعزام شده ، با توجه به مدت زمان درخواستی شما برای انجام کار محاسبه شده و قبل از ثبت نهایی سفارش به شما اعلام می‌شود.
شما می توانید حین ثبت درخواست و یا بعد از ثبت آن به صورت آنلاین، اعتباری و یا به صورت نقدی مبلغ هزینه مربوط به انجام خدمت را پرداخت نمایید.

ثبت سفارش
بازگشت به بالای صفحه
Call Now Button