رد کردن لینک ها

پیک آنلاین

 شما می توانید به راحتی و تنها با چند کلیک مرسوله خود را سریع و آسان ارسل نمایید و به مقصد برسانید.

سرویس های پیک امرتون :

حمل غذا
حمل و جابجایی مرسولات اداری
جابجایی مسافر
در تمامی این شاخه ها، شما می توانید در کوتاهترین زمان ممکن از خدمت دهنده های ما که در همه جای شهر حضور دارند بهره بگیرید و با خیالی آسوده و مطمئن مرسوله خود را سالم به مقصد برسانید.

ثبت درخواست:

ثبت درخواست پیک در سامانه خدمات شهروندی ۳۳۱۹۳ بسیار آسان است. کافی است در ابتدا از طریق سایت و یا اپلیکیشن امرتون، با وارد کردن نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود، ثبت نام کنید. سپس برای ثبت درخواست، شما مبدا تحویل مرسوله و مقصد را روی نقشه پیدا می کنید.و بعد از آن جزییات مرسوله را در قسمت های مورد نظر و شماره تحویل گیرنده را وارد کرده و گزینه ثبت درخواست پیک را می زنید. در نهایت درخواست پیک برای تمامی رانندگان پیک امرتون که در محدوده تعریف شده اطراف باشند، ارسال شده و در صورت پذیرش درخواست، با شما تماس می گیرند. شما در همان ابتدا مبلغ درخواست را می توانید مشاهده نمایید. ضمنا پس از پایان درخواست، شما می توانید با نظر دهی در مورد نحوه سفارش و عملکرد راننده پیک ما را در بهبود خدمات یاری فرمایید.

همچنین شما می توانید از طریق تماس با شماره تلفن ۳۳۱۹۳ و هماهنگی با اپراتورهای ۲۴ ساعته خدمات شهروندی ، درخواست خود را ثبت نمایید.

هزینه و روش پرداخت:

هزینه ها براساس معیارهای مختلف تغییر می کنند. به عبارتی موارد ترافیک – شرایط جوی – مناسبت های خاص و شلوغی درخواست ها و فاصله مکانی تا پیک دردسترس و … بر تغییر هزینه ها موثر است.
شما میتوانید بر حسب روش ثبت درخواست ( سامانه تلفنی ۳۳۱۹۳ یا از طریق اپلیکیشن) هزینه پیک را به صورت نقدی یا اعتباری پرداخت نمایید. لازم به ذکر است که اگر از طریق ۳۳۱۹۳ درخواست پیک داشته باشید فقط می توانید به صورت نقدی هزینه آن را پرداخت نمایید.

ثبت سفارش
بازگشت به بالای صفحه
Call Now Button