رد کردن لینک ها

همیار سالمند

 • شرط اول برای همیار سالمند، علاقه است. درصورتیکه فرد نگرش مثبتی نسبت به همیاری سالمند نداشته باشد افسرده می شود و افسردگی را به سالمند منتقل می کند و موجب افزایش ناتوانی و افسردگی سالمند می شود. همیار سالمند باید قابل اعتماد باشد.
 • مراقب سالمند خوب باید از نظر فیزیکی قوی باشد. با توجه به اینکه رفتار سالمندان تا حدی مشابه کودکان می باشند، مراقب سالمند باید صبور باشد و آماده هر رفتاری از سوی سالمند باشد و با صبوری وضعیت را کنترل کند. مراقب سالمند بهتر است دوره آموزشی کمک های اولیه را گذرانده باشد تا بتواند در موقع لزوم سالمند را نجات دهد.بنابراین در این خصوص شما می توانید به همیاران خدمات شهروندی امرتون اعتماد کرده و مطمئن ترین خدمات را از ما بخواهید.

از جمله وظایف مراقب سالمند در منزل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مراقبت و نگهداری از سالمند
 • پیگیری درمان و دادن دارو در تمام ساعات کاری
 • رسیدگی به امور رفاهی سالمند و گردشگری سالمند ( با اجازه کتبی خانواده)
 • رسیدگی به علائق سالمند در اوقات فراغت
 • همراهی سالمند در بیرون از منزل
 • رسیدگی به امور اداری و مالی سالمند ( با اجازه کتبی خانواده )
 • رسیدگی به نظافت و استحمام سالمند/رسیدگی به نظافت محل زندگی سالمند

ثبت درخواست:

 • ثبت سفارش برای درخواست همیار سالمند در سامانه خدمات شهروندی ۳۳۱۹۳ بسیار آسان است. کافی است در ابتدا از طریق سایت و یا اپلیکیشن امرتون، با وارد کردن نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود، ثبت نام کنید. سپس برای ثبت درخواست ، شما باید برخی جزییات درخواست را اعلام کنید و به چند سوال ساده پاسخ دهید. در نهایت نشانی محل مورد نظر برای درخواست را وارد کنید. پس از طی این مراحل سفارش شما در سامانه ثبت می شود. پس از آن درخواست همیار سالمند برای متخصصین و همیاران امرتون ارسال شده و آنها با توجه به توانایی و وقتشان کار شما را پذیرش می کنند و در اسرع وقت با شما تماس حاصل می نمایند.
  همچنین شما می توانید از طریق تماس با شماره تلفن ۳۳۱۹۳ و هماهنگی با اپراتورهای ۲۴ ساعته خدمات شهروندی ، درخواست خود را ثبت نمایید.

هزینه و روش پرداخت:

 • هزینه همیارسالمند با توجه به شرایطی که شما برای نگهداری از سالمند گرامیتان در نظر می گیرید و انتظاراتی که دارید، متفاوت خواهد بود.

  هزینه نهایی پس از بازدید و شرایط و وضعیت مورد نظر سالمند مشخص می شود.
  در صورتی که همیار با فیزیوتراپی آشنا باشد و به درمان بیماران اسکلتی، اختلالات ماهیچه ای و عصبی بپردازد، از حقوق بیشتری برخوردار می باشد.
  پارامتر دیگری که در افزایش حقوق پایه سالمند موثر است، کمک مراقب در انجام امور منزل مثل پخت و پز، نظافت منزل، خرید مایحتاج و … می باشد.
  پارامتر دیگر، ابتلا سالمند به بیماریهایی مثل آلزایمر و پارکینسون می باشد که نیاز به همیار با تجربه کاری با این قبیل سالمندان دارد که حقوق بیشتری نسبت به سایر همیارها دریافت می کند.
  برخی از سالمندان فقط در انجام اموری خاص مثل استحمام، نیاز به همیاردارند، در این صورت حقوق همیار به صورت ساعتی محاسبه خواهد شد.
  اگر در بعضی مواقع، از همیار مورد نظرتان بخواهید بیشتر از زمانی که توافق شده، از سالمندتان مراقبت کند، اضافه کاری محاسبه می شود.
  توانایی سالمند در راه رفتن، وزن سالمند و توانایی کنترل ادرار و مدفوع از موارد دیگری هستند که در میزان حقوق همیار تاثیر دارند.
  شما می توانید حین ثبت درخواست و یا بعد از ثبت آن به صورت آنلاین، اعتباری و یا به صورت نقدی مبلغ هزینه مربوط به انجام سرویس را پرداخت نمایید.

ثبت سفارش
بازگشت به بالای صفحه
Call Now Button