رد کردن لینک ها

مبل شویی

مبل شویی:

شستن مبل در محل توسط متخصصین این حوزه، برای غبارروبی و گردگیری مبل ها عالی است و نسبت به زمانی که شما خودتان شستن مبل را انجام می دهید، مبل شما سالم تر و در عین حال پاکیزه تر می شود. شستن مبل با آب فراوان و شوینده های خانگی موجب آسیب جدی به اسفنج مبل و حتی رویه مبل می شود. برای تمیز کردن مبل ها باید از خدمات شستشوی مبل در محل استفاده کنید. خشکشویی مبلمان در منزل تنها راهی است که می تواند مبلمان آنتیک و گرانقیمت تان را به خوبی روز اول تمیز کند.
بنابرین با توجه به نیاز روزافزون مردم در دریافت هر چه سریعتر این خدمت ، سامانه هوشمند خدمات شهروندی امرتون به منظور صرفه جویی در زمان مشتریان عزیز، اقدام به ارائه خدمت مبل شویی در محل توسط متخصصین با تجربه  نموده است.

ثبت درخواست:

ثبت درخواست مبل شویی در سامانه خدمات شهروندی ۳۳۱۹۳ بسیار آسان است. کافی است در ابتدا از طریق سایت و یا اپلیکیشن امرتون، با وارد کردن نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود، ثبت نام کنید. سپس برای ثبت درخواست قالی شویی، شما باید برخی جزییات کار را اعلام کنید و به چند سوال ساده پاسخ دهید. در نهایت نشانی محل مورد نظر وارد کنید. پس از طی این مراحل سفارش شما در سامانه ثبت می شود. پس از آن درخواست مبل شویی برای خدمت دهندگان امرتون ارسال شده و آنها با توجه به توانایی و وقتشان کار شما را پذیرش می کنند و در اسرع وقت با شما تماس حاصل می نمایند.
همچنین شما می توانید از طریق تماس با شماره تلفن ۳۳۱۹۳ و هماهنگی با اپراتورهای ۲۴ ساعته خدمات شهروندی ، درخواست خود را ثبت نمایید.

هزینه و روش پرداخت:

بازدید رایگان می باشد.
هزینه شست و شوی ست مبلمان نفری با نظر کارشناس از نفری ۳۵۰۰۰ تومان برحسب میزان و جنس پارچه محاسبه می گردد. ( اگر مبل استیل باشد همانطور نفری حساب می شود اما اگر مبل راحتی باشد پارچه ای یا چرمی، به دلیل شست و شوی کفی و پشت مبل ، قیمت اضافه می گردد.)
شما می توانید حین ثبت درخواست یا بعد از ثبت آن و پس از بازدید کارشناس مربوطه، به صورت آنلاین، اعتباری یا به صورت نقدی مبلغ هزینه مربوط به انجام سرویس را پرداخت نمایید.

ثبت سفارش
بازگشت به بالای صفحه
Call Now Button