رد کردن لینک ها

لوله کشی

لوله کشی شبکه آب در خارج از ساختمان به عهده سازمان آب و فاضلاب و یا سازمان های مربوطه است، اما لوله کشی داخل ساختمان به عهده مالک آن است. قطعا هر مالکی می خواهد با صرف کمترین هزینه به بهترین کار دست پیدا کند.
کشیدن لوله فاضلاب و آب باید به‌صورت تخصصی انجام شود، تشخیص ترکیدگی لوله‌های آب و فاضلاب نیز باید به‌صورت تخصصی صورت گیرد. مراحل تشخیص ترکیدگی لوله آب با تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب متفاوت است؛ زیرا معمولاً وقتی لوله‌های آب سوراخ شوند، سولفاته کرده و زنگ می‌زنند؛ اما پیدا کردن ترکیدگی فاضلاب خیلی سخت‌تر است چون معمولاً لوله‌های فاضلاب توکار هستند و باید از شواهد فهمید که کجای لوله دارای نشتی است و سپس آن را تعمیر کرد. در این جاست که سامانه خدمات شهروندی امرتون می تواند در راستای راحتی شما و رفع نیازهای روزمره‌، سرویس نصب و عیب یابی لوله کشی را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای تعمیرات به شما عزیزان ارائه دهد. شما می‌توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ را ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیرات لوله کشی خود استفاده کنید.

خدمات مربوط به لوله کشی شامل:

لوله کشی آب سرد و گرم، شوفاژ، گاز، فاضلاب ساختمان
لوله کشی آب
تعمیرات لوله کشی آب سرد و گرم
لوله کشی توکار
لوله کشی روکار
لوله کشی گاز
جابجایی لوله گاز
انسداد لوله گاز
انشعاب لوله گاز
لوله کشی فاضلاب
تعمیر لوله کشی فاضلاب
اتصال لوله کشی فاضلاب ساختمان به اکو شهری
نصب رادیاتور شوفاژ
نصب و تعویض شیر فلکه و شیر گازی معیوب ساختمان
نصب و تعمیرات شیرآلات توالت فرنگی
روشویی کابینتی
لوازم سرویس بهداشتی
دوش ظرفشویی
دستشویی
لوله کشی توکار اسپیلت (مـسـی)
خرده کاری

ثبت درخواست:

ثبت سفارش برای درخواست لوله کشی در سامانه خدمات شهروندی  امرتون ۳۳۱۹۳ بسیار آسان است. کافی است در ابتدا از طریق سایت و یا اپلیکیشن امرتون ، با وارد کردن نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود، ثبت نام کنید. سپس برای ثبت درخواست ، شما باید برخی جزییات درخواست را اعلام کنید و به چند سوال ساده پاسخ دهید. در نهایت نشانی محل مورد نظر برای درخواست را وارد کنید. پس از طی این مراحل سفارش شما در سامانه ثبت می شود و بعد از مدتی کارشناسان ما برای مشاوره و بررسی دقیق و تعیین تکنسین مرتبط با دستگاه و مشکل مربوطه با شما تماس می گیرند. پس از آن تکنسین مربوطه به محل شما اعزام شده و پس از تعیین نوع تعمیر و قطعات ملزم به تعویض و نیز تعیین هزینه خدمات و قطعات نسبت به تعمیر لوله کشی اقدام می نماید.
همچنین شما می توانید از طریق تماس با شماره تلفن ۳۳۱۹۳ و هماهنگی با اپراتورهای ۲۴ ساعته خدمات شهروندی ، درخواست خود را ثبت نمایید.

هزینه و روش پرداخت:

در ارتباط با محاسبه هزینه لوله کشی ، هزینه اجرت خدمت دهنده پایه قیمت است که بعد از بازدید مشخص می شود و هزینه قطعات خریداری شده یا مصرفی به صورت جداگانه مشخص می شود.
هزینه توکار کردن لوله به علت تعمیرات اساسی، کنده کاری، ایزوگام و … باید پس از بازدید کارشناس تعیین شود.
شما می توانید بعد از ثبت سفارش خود و پس از بازدید کارشناس، به صورت آنلاین، اعتباری و یا به صورت نقدی مبلغ هزینه مربوط به انجام سرویس را پرداخت نمایید.

ثبت سفارش
بازگشت به بالای صفحه
Call Now Button