رد کردن لینک ها

قالی شویی

خدمت قالی شویی را در تمامی روزهای سال نیاز داریم ولی معمولاً روزهای پایانی سال که نزدیک می‌شود اولین تصمیم برای خانه‌تکانی این است که برای شستن فرش‌ها، یک قالیشویی خوب پیدا کنیم که کار شستشوی فرش را برایمان انجام دهد و فرش و قالی را تمیز و خوب بشوید؛ ما به شما کمک می‌کنیم بتوانید تصمیم بهتری برای شستشوی قالی و فرش‌های خود بگیرید. همان‌طور که فرش‌ها به محیط زندگی ما زیبایی می‌بخشند، نیاز به شستشو و نظافت دارند تا عمر مفید آن‌ها افزایش پیدا کنند . ما سعی کرده ایم با توجه به این نیاز بهترین خدمات در زمینه‌ی شست‌وشو فرش‌ها و قالی‌ها را به شما ارائه کنیم. حساسیت بالای خدمات شهروندی امرتون در انتخاب شرکت‌های قالیشویی باعث شده اطمینان از کیفیت خدمات در بالاترین حد ممکن باشد؛ بنابراین در هر زمان و مکانی، اگر خدمتی برای شستن قالی، فرش، گلیم، جاجیم و دیگر زیراندازها نیاز داشتید، می‌توانید از خدمات شهروندی ۳۳۱۹۳ کمک بگیرید.

خدمات قالی شویی امرتون:

شستشوی تخصصی انواع فرش ایرانی، قالی، تابلو فرش، فرش ابریشمی
شستشوی فرش دستباف، ماشینی و نفیس ایرانی
شستشوی ممتاز، لکه‌بری فرش و شستشوی فرش‌های لاکی و روشن
شستشوی موکت، روفرشی، پتو و لحاف
شستشوی قالی، قالیچه، گلیم، جاجیم و انواع دیگر زیرانداز‌ها
رفوگری فرش دستبافت و ماشینی
ترمیم قالی و فرش، ترمیم ریشه
خواب کشی و اتو
بسته بندی و کاور

ثبت درخواست:

ثبت درخواست قالی شویی در سامانه خدمات شهروندی ۳۳۱۹۳ بسیار آسان است. کافی است در ابتدا از طریق سایت و یا اپلیکیشن امرتون ، با وارد کردن نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود، ثبت نام کنید. سپس برای ثبت درخواست قالی شویی، شما باید برخی جزییات کار را اعلام کنید و به چند سوال ساده پاسخ دهید. در نهایت محل مورد نظر را که می‌خواهید وارد کنید. پس از طی این مراحل سفارش شما در سامانه ثبت می شود. پس از آن درخواست قالی شویی برای خدمت دهندگان امرتون ارسال شده و آنها با توجه به توانایی و وقتشان کار شما را پذیرش می کنند و در اسرع وقت با شما تماس حاصل می نمایند.
همچنین شما می توانید از طریق تماس با شماره تلفن ۳۳۱۹۳ و هماهنگی با اپراتورهای ۲۴ ساعته خدمات شهروندی ، درخواست خود را ثبت نمایید.

هزینه و روش پرداخت:

هزینه شست و شوی فرش ماشینی متری از ۱۸۰۰۰ الی ۲۵۰۰۰ تومان(بسته به تراکم فرش و نوع شستشو) محاسبه می گردد.
شستشوی فرش های دستبافت از متری ۵۰۰۰۰ الی ۲۰۰۰۰۰ تومان شروع می شود.
هزینه شست و شوی موکت متری ۶۰۰۰ تومان محاسبه می گردد.
ایاب و ذهاب برای زیر ۴۰ متر محاسبه میشود و برای بالای ۴۰ متر رایگان می باشد.
تحویل روزهای معمولی ۷۲ ساعت و روزهای پیک ۵روز کاری می باشد.

ثبت سفارش
بازگشت به بالای صفحه
Call Now Button