رد کردن لینک ها

سرمایشی و گرمایشی

سرویس سیستم های سرمایشی شامل:

سرویس کولر آبی – سرویس کولر گازی که شامل سرویس موتور و پمپ آب کولر آبی می باشد و تنظیم و راه اندازی چیلر (تنظیم برق، شارژ گاز و تعویض روغن)
سرویس کولر آبی شامل تعویض پوشال، شستشوی کولر، تعویض تسمه، تعویض برزنت، روغن کاری پمپ آب و دینام می باشد.
سرویس کولر گازی شامل بررسی و کنترل فشار گاز، شسشتو و پاک کردن فیلترها، بررسی و تمیز کردن قطعات، بررسی دقیق لوله ها و اطمینان از عدم وجود نشتی و … می باشد.

سرویس سیستم های گرمایشی شامل:

سرویس موتورخانه که شامل تعمیرات، بهینه سازی، تنظیم، تعمیر مشعل، عایق کاری و اسیدشویی می باشد.
سرویس پکیج دیواری ساختمان که شامل تعویض سنسورها، عیب یابی، تعمیر، تنظیم و نصب می باشد.

ثبت درخواست:

ثبت سفارش برای درخواست سیستم های سرمایشی و گرمایشی در سامانه خدمات شهروندی ۳۳۱۹۳ بسیار آسان است. کافی است در ابتدا از طریق سایت و یا اپلیکیشن امرتون ، با وارد کردن نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود، ثبت نام کنید. سپس برای ثبت درخواست ، شما باید برخی جزییات درخواست را اعلام کنید و به چند سوال ساده پاسخ دهید. در نهایت نشانی محل مورد نظر برای درخواست را وارد کنید. پس از طی این مراحل سفارش شما در سامانه ثبت می شود و بعد از مدتی کارشناسان ما برای مشاوره و بررسی دقیق و تعیین تکنسین مرتبط با دستگاه و مشکل مربوطه با شما تماس می گیرند. پس از آن تکنسین مربوطه به محل شما اعزام شده و پس از تعیین نوع تعمیر و قطعات ملزم به تعویض و نیز تعیین هزینه خدمات و قطعات نسبت به انجام خدمت موردنظر اقدام می نماید.
همچنین شما می توانید از طریق تماس با شماره تلفن ۳۳۱۹۳ و هماهنگی با اپراتورهای ۲۴ ساعته خدمات شهروندی ، درخواست خود را ثبت نمایید.

هزینه و روش پرداخت:

کلیه هزینه های مندرج در فاکتور بدون هزینه تجهیزات می باشد.
ایاب و ذهاب رایگان می باشد.
بازدید، در صورت ارجاع کار به متخصصین ما رایگان می باشد.
هزینه های عنوان شده صرفا برای اجرت انجام کار است و هزینه قطعات مصرفی به صورتحساب افزوده می شود.
قیمت نهایی بر اساس خدمات مورد نیاز شما محاسبه و در انتها نمایش داده می شود.
شما می توانید حین ثبت درخواست و یا بعد از ثبت آن و پس از بازدید کارشناس مربوطه، به صورت آنلاین، اعتباری و یا به صورت نقدی مبلغ هزینه مربوط به انجام سرویس را پرداخت نمایید.
توضیح: در صورت گرفتن پیک حمل قطعات، هزینه با مشتری است.

ثبت سفارش
بازگشت به بالای صفحه
Call Now Button