رد کردن لینک ها

حمل اثاثیه

خدمت حمل اثاثیه امرتون همواره بر امر مشتری مداری کوشیده است و سعی دارد تا بتواند یک سرویس خوب و با کیفیت بالا به مشتریانش ارائه دهد. کارگران آموزش دیده هستند و می توانند بارهای شما را به بهترین نحو ممکن در داخل ماشین جا بدهند و استفاده ی حداکثری از فضای موجود را بکنند. کارگران امرتون بسیار وقت شناس، منظم و با برنامه می باشد و  در زمان دلخواه شما در جای دلخواه شما حاضر می شود
همه ما به دنبال یک اسباب کشی آسان هستیم تا بدون آسیب دیدن وسایل کارها انجام شود. فرق نمی‌کند به دنبال حمل اثاث منزل باشید و یا قصد حمل یخچال ساید بای ساید، مبلمان، پیانو، گاوصندوق و دیگر وسایل سنگین منزل را داشته باشید، زیرا بهترین انتخاب برای شما استفاده از خدمات حمل اثاثیه منزل توسط کارگر اثاث‌کشی است که تجربه و توانایی کافی برای حمل بارهای سنگین را داشته باشد. بنابراین می توانید به خدمات شهروندی امرتون اعتماد کنید و  به‌عنوان مرجعی برای درخواست اسباب کشی آنلاین آن را در نظر بگیرید و از خدمات با کیفیت و اصولی استفاده کنید.

سروس های حمل اثاثیه امرتون:

 • اسباب کشی منزل‌، محل کار، شرکت و اداره
 • اسباب کشی با کامیون، خاور و وانت نیسان
 • حمل یخچال ساید‌بای‌ساید، گاوصندوق لباسشویی، گاز، گاوصندوق و دیگر وسایل سنگین
 • حمل پیانو، مبلمان منزل، تردمیل و وسایل ظریف
 • خدمات بسته‌بندی وسایل برای اسباب کشی
 • باز کردن و اسمبل کردن اثاثیه منزل مانند میز نهاری، یخچال ساید و دیگر وسایل
 • چیدمان اسباب و وسایل منزل بعد از اثاث‌کشی

ثبت درخواست:

 • ثبت درخواست باربری و جابجایی در سامانه خدمات شهروندی ۳۳۱۹۳ بسیار آسان است. کافی است در ابتدا از طریق سایت و یا اپلیکیشن امرتون، با وارد کردن نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود، ثبت نام کنید. سپس برای ثبت درخواست، شما باید برخی جزییات کار را اعلام کنید و به چند سوال ساده پاسخ دهید.  مانند اینکه : نوع بار و وزن بار چگونه است – به بسته بندی نیاز دارید یا خیر؟
 • در نهایت نشانی محل مورد نظر را وارد کنید. پس از طی این مراحل سفارش شما در سامانه ثبت می شود. پس از آن درخواست برای خدمت دهندگان امرتون ارسال شده و آنها با توجه به توانایی و وقتشان کار شما را پذیرش می کنند و در اسرع وقت با شما تماس حاصل می نمایند.
  همچنین شما می توانید از طریق تماس با شماره تلفن ۳۳۱۹۳ و هماهنگی با اپراتورهای ۲۴ ساعته خدمات شهروندی ، درخواست خود را ثبت نمایید.
 • هزینه باربری:

  ایسوزو (ورودی) ۳ ساعت ۷۵۰٫۰۰۰ تومان به ازای هر ساعت اضافی  ۲۵۰٫۰۰۰ تومان ( داخل شهر)
  ایسوزو برای بیرون شهری ( با مرکز هماهنگ می شود.)
  درخواست ایسوزو برای استان های دیگر با توافق با خدمت دهنده اعلام می گردد.

  هزینه کارگر:

  کارگر جابجایی درون شهری: ورودی تا ۳ ساعت اول ۳۵۰٫۰۰۰ تومان مازاد ساعتی ۱۵۰٫۰۰۰ تومان برای داخل شهر .( برای همکف به همکف)
  به ازای هر طبقه اضافی ۱۰٫۰۰۰ تومان به اجرت کارگر در مبلغ ورودی اضافه می گردد.
  کارگر جابجایی برون شهری( سپاهان شهر- بهارستان- شاهین شهر – دولت آباد و نجف آباد) :  با مرکز هماهنگ می شود.( مناطق خارج از محدوده تعیین شده در استان اصفهان)
  توجه شود وسایلی مثل گاو صندوق، ساید بای ساید، پیانو، تردمیل و بوفه های بزرگ شیشه ای خارج از وسایل اسباب کشی محسوب می‌شوند و کارگران برای جابجایی آن هزینه اضافی دریافت می‌کنند.
  وسایل سنگین ( یخچال ساید- ویترین- میزناهارخوری بزرگ و … ) به ازای هر طبقه ۱۵۰٫۰۰۰ تومان.
  پیانو و گاوصندوق بر حسب اندازه  به صورت توافقی محاسبه می شود.

ثبت سفارش
بازگشت به بالای صفحه
Call Now Button