رد کردن لینک ها

تاکسی آنلاین

با توجه به نیاز بازار و تغییر رویکرد جامعه به سمت تجارت الکترونیک و به طور کلی شهروند الکترونیک، ما تصمیم گرفتیم اپلیکیشن کاربردی درشکه را به صورت کاملا بومی و امن را از لحاظ حفظ امنیت دیتا و اطلاعات تمامی کاربران ، تولید و به بهره برداری برسانیم. در این راه، با تکیه بر دانش و مهارت یکسری از جوانان نخبه ایران توانستیم اپلیکیشن تاکسی آنلاین کاملا بومی و ایرانی درشکه را ارائه دهیم. بنابراین مسافرین می توانند در کوتاهترین زمان و با مناسب ترین قیمت، تاکسی آنلاین را درخواست دهند. در حال حاضر پس از برندینگ این سرویس میتوانید اپلیکیشن امرتون را دانلود کرده و با آن درخواست دهید. در این خصوص سرویس های متنوعی در زمینه خدمات حمل و نقل و جابجایی تعریف کرده ایم که در زیر به آنها اشاره می کنیم:
تاکسی آنلاین( سرویس های اقتصادی)
تاکسی بانوان
ترانسفر بیرون شهری
سرویس های در اختیار
ون

متذکر می شویم که فقط مسافرین خانم میتوانند درخواست تاکسی بانوان بدهند. در این خصوص چنانچه راننده خانمی به مبدا مسافر رسید و مسافر آقا بود، می تواند درخواست را لغو کند.

ثبت سفارش برای درخواست تاکسی آنلاین
ثبت درخواست سفر در سامانه خدمات شهروندی ۳۳۱۹۳ بسیار آسان است. کافی است در ابتدا از طریق سایت و یا اپلیکیشن امرتون ، با وارد کردن نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود، ثبت نام کنید. سپس لوکیشن خود را روشن کرده و روی نقشه محل خود را بیابید. سپس مبدا و مقصد مورد نظر برای درخواست را انتخاب کرده و نوع سرویس را انتخاب می کنید. به گونه ای که از بین سرویس های مختلف ( بانوان- تاکسی اقتصادی- ترانسفر بیرون شهری – سرویس های در اختیار و ون) یکی را برگزینید. در نهایت دکمه ثبت درخواست را می زنید. و پس از آن درخواست برای تمامی رانندگان در محدوده تعریف شده شما ارسال شده و به محض پذیرش سفر، راننده مورد نظر با شما تماس گرفته و در کوتاهترین زمان خود را به شما می رساند.
همچنین شما می توانید از طریق تماس با شماره تلفن ۳۳۱۹۳ و هماهنگی با اپراتورهای ۲۴ ساعته خدمات شهروندی ، درخواست خود را ثبت نمایید.

هزینه و روش پرداخت:
هزینه ها براساس معیارهای مختلف تغییر می کنند. به عبارتی موارد ترافیک – شرایط جوی – مناسبت های خاص و … بر تغییر هزینه ها موثر است.
شما می توانید بر حسب روش ثبت درخواست ( سامانه تلفنی ۳۳۱۹۳ یا از طریق اپلیکیشن امرتون) هزینه سفر را به صورت نقدی یا اعتباری پرداخت نمایید. لازم به ذکر است که اگر از طریق ۳۳۱۹۳ درخواست سفر داشته باشید فقط می توانید به صورت نقدی هزینه سفر را پرداخت نمایید.

ثبت سفارش
بازگشت به بالای صفحه
Call Now Button