رد کردن لینک ها

برق ساختمان

با توجه به نقش کلیدی برق در ساختمان،  برقکاری آن باید با دقت نظر بالا و بدون نقص توسط برقکار حرفه ای و متخصص انجام گیرد . بسیاری از آتش سوزی های ساختمان بدلیل اتصال سیم های برق در قسمت هایی است که برقکار ایمنی را رعایت نکرده و رشته های مختلف سیم را بدون اصول برقکاری صحیح اجرا کرده که سبب جرقه شده و آتش سوزی را بوجود آورده است . برقکار باید ضوابط و اصول صحیح برقکاری را طبق نقشه های تهیه شده توسط مهندسین برق ،  رعایت کند و نسبت به این مسئله حساس باشد . همچنین فردی که در خانه ی خود نیاز به برق و برقکاری دارد باید با دقت و حساسیت بالا برقکار خود را انتخاب کند تا بدلیل خطای ناشی از سهل انگاری برقکار ، خود و خانواده ی خود را دچار حوادث خطرناک نکند. بدین منظور سامانه هوشمند خدمات شهروندی امرتون، تمام تلاش خود را در انتخاب نیروهای خود به کار گرفته است تا بتواند نیروهای متخصص و با تجربه و مطمئن را به شما عزیزان معرفی نماید.
فرق نمی‌کند به دنبال برقکار ساختمان باشید و یا نیاز به برق‌کار صنعتی داشته باشید؛ زیرا امرتون به‌عنوان مرجعی برای دریافت خدمات برقکاری آنلاین به شما کمک می‌کند تا به بهترین برقکار در شهر خود دسترسی داشته باشید و از خدمات باکیفیت و اصولی استفاده کنید.

خدمات تاسیسات برقی امرتون:

  • خدمات برقکاری و سیم‌کشی برق خانگی و صنعتی
  • سیم‌کشی برق سه‌فاز، دوفاز و تک‌فاز
  • سیم‌کشی روکار و توکار
  • تعویض و نصب کلید و پریز برق
  • جابجایی و طراحی محل کاربردی کلید و پریز
  • بازکردن، نصب مجدد و فیکس کردن کلید و پریز حین نقاشی واحد
  • تعمیر و تعویض فیوز و جعبه‌تقسیم برق
  • رفع ایراد، قطعی و اتصالی سیم‌کشی برق ساختمان
  • نصب کلید دو پل، سه پل و تک پل و نصب کلید و پریز لمسی
  • نصب پریز سه فاز، روکار، توکار، چراغ‌دار و انوع دیگر

ثبت درخواست:

ثبت درخواست سرویس تاسیسات برقی در سامانه خدمات شهروندی ۳۳۱۹۳ بسیار آسان است. کافی است در ابتدا از طریق سایت و یا اپلیکیشن امرتون ، با وارد کردن نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود، ثبت نام کنید. سپس برای ثبت درخواست تاسیسات ، شما باید برخی جزییات کار را اعلام کنید و به چند سوال ساده پاسخ دهید. در نهایت نشانی محل مورد نظر را وارد کنید. پس از طی این مراحل سفارش شما در سامانه ثبت می شود. پس از آن درخواست تاسیسات برای خدمت دهندگان امرتون ارسال شده و آنها با توجه به توانایی و وقتشان کار شما را پذیرش می کنند و در اسرع وقت با شما تماس حاصل می نمایند.
همچنین شما می توانید از طریق تماس با شماره تلفن ۳۳۱۹۳ و هماهنگی با اپراتورهای ۲۴ ساعته خدمات شهروندی ، درخواست خود را ثبت نمایید.

هزینه و روش پرداخت:

هزینه نهایی پس از بازدید کارشناس تعیین می گردد.
بازدید در صورت ارجاع کار به متخصصین ما رایگان می باشد.
شما می توانید بعد از ثبت سفارش خود و بازدید کارشناس مربوطه، به صورت آنلاین، اعتباری و یا به صورت نقدی مبلغ هزینه مربوط به انجام سرویس را پرداخت نمایید.
هزینه های عنوان شده صرفا برای اجرت انجام کار است و هزینه قطعات مصرفی به صورتحساب افزوده می شود.

ثبت سفارش
بازگشت به بالای صفحه
Call Now Button