رد کردن لینک ها

باربری

خدمات باربری امرتون همواره بر امر مشتری مداری کوشیده است و سعی دارد تا بتواند یک سرویس باربری خوب و با کیفیت بالا به مشتریانش ارائه دهد. باربری خدمات شهروندی امرتون دارای انواع ماشین های موجود برای حمل بار اعم از وانت بار، نیسان، ایسوزو و  … می باشد و رانندگان بسیار وقت شناس، منظم و با برنامه می باشد و زمان دلخواه شما در جای دلخواه شما حاضر می شود.
شما می توانید به خدمات شهروندی امرتون اعتماد کنید و  به‌عنوان مرجعی برای درخواست باربری آنلاین آن را در نظر بگیرید و از خدمات با کیفیت و اصولی استفاده کنید.
سرویس های باربری بیرون شهری نیز یکی از خدمات جدیدی است که با استقبال بی نظیر مشتریان مواجه شده است.

ثبت درخواست:

ثبت درخواست باربری و جابجایی در سامانه خدمات شهروندی ۳۳۱۹۳ بسیار آسان است. کافی است در ابتدا از طریق سایت و یا اپلیکیشن امرتون ، با وارد کردن نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود، ثبت نام کنید. سپس برای ثبت درخواست، شما باید برخی جزییات کار را اعلام کنید و به چند سوال ساده پاسخ دهید.  مانند اینکه : نوع بار و وزن بار چگونه است – به بسته بندی نیاز دارید یا خیر؟- آیا بار احتیاج به باسکول دارد؟ – آیا احتیاج به چادر برای نیسان و وانت است؟- خاور مسقف لازم دارید یا غیر مسقف؟
در نهایت نشانی محل مورد نظر را وارد کنید. پس از طی این مراحل سفارش شما در سامانه ثبت می شود. پس از آن درخواست برای خدمت دهندگان امرتون ارسال شده و آنها با توجه به توانایی و وقتشان کار شما را پذیرش می کنند و در اسرع وقت با شما تماس حاصل می نمایند.
همچنین شما می توانید از طریق تماس با شماره تلفن ۳۳۱۹۳ و هماهنگی با اپراتورهای ۲۴ ساعته خدمات شهروندی ، درخواست خود را ثبت نمایید.

هزینه باربری:

ایسوزو (ورودی) ۳ ساعت ۶۵۰۰۰۰ تومان به ازای هر ساعت اضافی  180000 تومان ( داخل شهر)
ایسوزو برای بیرون شهری ( با مرکز هماهنگ می شود.)
درخواست ایسوزو برای استان های دیگر با توافق با خدمت دهنده اعلام می گردد

بازگشت به بالای صفحه
Call Now Button