رد کردن لینک ها

حقوق مجموعه قواعدی ست که از طریق موسسات اجتماعی یا دولتی، جهت تنظیم رفتار ایجاد و اعمال می‌شود. علم حقوق، دانش تحلیل و سیر تحول قواعد حقوقی است. حقوق، مجموعه قواعد و مقرراتی است که نظم اجتماعی را تأمین می‌کند.
علم حقوق را از لحاظ رابطه به دو دسته خصوصی و عمومی تقسیم‌بندی می‌کنند. حقوق خصوصی حاکم بر روابط افراد با یکدیگر است و حقوق عمومی به رابطه دولت با افراد جامعه می‌پردازد.
حقوق مدنی شعبه اصلی حقوق خصوصی است. حقوق تجارت، حقوق خانواده و حقوق مالکیت فکری از شعب دیگر حقوق خصوصی محسوب می‌شوند.
حقوق عمومی شامل قواعدی است که بر روابط دولت و مردم حکومت می‌کند و هم‌چنین سازمان‌های دولتی را نظم می‌بخشد. حقوق اساسی و حقوق اداری دو شاخه اصلی حقوق عمومی هستند.

مزایای استفاده از مشاوره حقوقی

صرفه‌جویی در وقت

قبل از انتخاب وکیل و شروع پروسه پیگیری یک پرونده حقوقی، شما لازم دارید تا اطلاعات کافی از فرایند، شرایط، مدارک و هزینه های تمام شده آن داشته باشید. مشاوره حقوقی شما را قبل از شروع روند آگاه می کند.

ارائه قیمت و شرایط ثابت

هزینه و شرایط تمامی مشاوره ها بصورت تضمینی می باشد و با توجه به نوع مشاوره هزینه متفاوت است. شما پس از دریافت مشاوره پشتیبانی می شوید و در ادامه روند حقوقی پیگیری و هدایت می شوید.

انتخاب بهترین مشاور

سامانه خدمات شهروندی امرتون۳۳۱۹۳ تمامی مشاوره های حقوقی را کنترل  و نظارت می کند. شما به بهترین وکلا و متخصصین مرتبط می شوید. بر اساس تخصص و نوع نیاز شما مشاوره ارائه می شود.

مشاوره حقوقی

مشاوره تلفنی حقوقی با اپلیکیشن خدمات شهروندی ۳۳۱۹۳

ثبت سفارش

مشاوره خانواده

مشاوره تلفنی خانواده با اپلیکیشن خدمات شهروندی ۳۳۱۹۳

ثبت سفارش

مشاوره کیفری

مشاوره تلفنی کیفری با اپلیکیشن خدمات شهروندی ۳۳۱۹۳

ثبت سفارش
بازگشت به بالای صفحه
Call Now Button